Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Ми чуємо голос твій, Тарасе!

Вісті коледжу


Минають роки і століття, відходять у небуття покоління, та генії не вмирають.
Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета, художника – Тараса Шевченка.
11 березня 2019 року  з нагоди 205- річниці від Дня народження великого патріота України, її славетного сина і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка у Золочівському коледжі ЛНАУ провели літературно – мистецьке свято “Через роки, через віки ми чуємо  голос твій, Тарасе!”.
Під керівництвом викладачів Сенчак Н.Л. та Коропатніцької О. В.
студенти підготували презентації до творів Кобзаря, читання поезій.
Любов до акторської майстерності об`єднала студентів під час інсценізації поеми «Наймичка». Художнє виконання перепліталося зі словами ведучих – Кравця Юрія та Скочеляс Юлії, які пройшлися стежинами життя, творчості, величі та актуальності творів Тараса Шевченка. Усе свято супроводжувалося ліричними піснями у виконанні хору коледжу, ансамблю дівчат під керівництвом Ірини Василівни Весни.
Велике дійство, що відбулося на сцені коледжу, не залишило байдужим жодного із присутніх. Ми віримо, що наші студенти понесуть в життя настанови, які залишив нам великий геній і мислитель.
Кожен українець пам’ятає його слова, в кожному живе його дух, і кожен бачить у ньому щось своє. Тому ми й гуртуємося навколо постаті цієї людини й інших наших героїв, що й робить нас власне нацією. В історії нашої країни він назавжди залишиться великим Кобзарем, співцем національної волі й батьком новітньої
української нації.

Викладач української мови та літератури Сенчак Н. Л.
Викладач фізики та астрономії Коропатніцька О. В.

Назад до змісту | Назад до головного меню