Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Використання САПР SolidWorks в інженерній графіці

Вісті коледжу

В рамках співпраці між Львівським національним аграрним університетом та Золочівським фаховим коледжем ЛНАУ 23 лютого 2021 року для студентів та викладачів коледжу проведено онлайн-лекцію на тему "Використання САПР SolidWorks в інженерній графіці" (лектор - к.т.н., в.о. доцента кафедри машинобудування ЛНАУ І.Г. Стукалець).
На занятті висвітлено функціональне призначення основних додатків системи SolidWorks, та можливість їх використання в навчальному процесі в контексті наскрізної комп'ютерної підготовки інженера. Увагу викладачів та студентів коледжу звернено на можливість отримання навчальної ліцензії на використання програмного забезпечення навчальним закладом та налагодження співпраці з компаніями SoftiCo та «Інформаційні технології САПР», ТОВ.
Основну частину викладеного на лекції матеріалу відведено для висвітлення функціональних можливостей CAD-системи SolidWorks під час геометричного моделювання виробів та оформлення конструкторської документації. Звернено увагу на особливостях створення електронної моделі виробу, що відповідає новітнім технологіям адитивного виробництва та 3D-друку. Також розглянуто реалізацію рендерингу тривимірних моделей та фотореалістичного представлення розроблених проєктів з інженерної комп'ютерної графіки.
Дякуємо учасникам онлайн-лекції та всім, хто долучився до її організації. Продовжуватимемо плідну співпрацю!

Назад до змісту | Назад до головного меню