Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

День вчителя 2016

Вісті коледжу

Велика і благородна професія учитель!


Осінь… Чудова пора року. Це час, коли шелестить багряне листя, снує в лузі мереживо бабине літо, цвітуть жоржини. А ще, осінь дарує нам прекрасне свято - День працівників освіти.  
Педагоu - одна з найпочесніших професій. Це люди, які заглядають в минуле, працюють для сьогодення і прокладають місток у майбутнє.  Недарма кажуть, що письменник живе у своїх книгах, художник
у створених ним полотнах, а вчитель у думках і справах своїх вихованців.
Ми живемо за часів, коли освіта, професійні навички відіграють велику роль у долі людини. Постійне накопичення знань
не примха, не гонитва за зовнішньою ерудицією й освіченістю, це необхідність, продиктована укладом нашого життя, рівнем розвитку науки й техніки, прагненням до всебічного гармонійного розвитку кожної особистості. Сьогодні як ніколи важливі не лише глибокі знання, а й загальна культура людини, її інтелігентність, духовність, моральна відповідальність.  
Тому потрібно віддати належне людям, які діляться своїм досвідом і знаннями, навчають і виховують підростаюче покоління.
З цієї нагоди у нашому коледжі, у групі ВПТ 403, відбувся відкритий виховний захід «Учитель творить Людину…». Мета виховного заходу - розкрити глибинну сутність учительської праці, виховати любов і повагу до викладача. Студенти Курило Даніяна, Наливайко Іванна, Рудавська

Мар
яна, Попелишин Маряна, Гулик Світлана читали вітальні вірші, слова подяки викладачам, танцювали та співали пісень. А ще студенти групи презентували відео, в якому показали наскільки вони поважають, цінують та люблять своїх педагогів. Чудовий насрій і заряд енергії отримали викладачі від сяючих очей студентів, від їхніх посмішок.
Шановні педагоги, вітаємо Вас із Днем працівників освіти! Зичимо міцного здоров
я, великого щастя, творчого натхнення, мудрості. Хай Ваші очі ніколи не затьмаряться сумом, а Ваше серце зігріває щира повага і любов оточуючих. Нехай заколоситься засіяна Вами нива знань. Доземний Вам уклін!
Нехай ця осінь золота
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасали доброта,
Здоров
я, радощі та сила.
Щоб Ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен День, що йде новий,
Хай тільки щастя Вам приносить.
Куратор групи ВПТ
403 .
Болюбаш Надія Богданівна.


Назад до змісту | Назад до головного меню