Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

1 вересня день знань

Вісті коледжу

1 вересня –День знань – особливе свято! ​Завжди яскравий, насичений  емоційністю та хвилюючою атмосферою, різнобарв’ям осінніх квітів. Звідусіль лунають теплі поздоровлення. Саме  1 вересня починається  незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Цьогоріч особливим  свято було ще й тому, що всі ми ще перебуваємо під враженнями від святкування  30- річчя Незалежності України.  
​  В такій святковій неповторній атмосфері відбулася посвята першокурсників у студенти у Золочівському фаховому коледжі Львівського НАУ.
​  Свято розпочалося внесенням хоругви та прапора коледжу і виконанням Державного Гімну України.  В останні роки День знань проходить в умовах, коли  наша Батьківщина веде боротьбу  за свою свободу і незалежність. Ми завжди пам’ятаємо та висловлюємо глибоку шану і вдячність тим, хто тримає мирне небо над нами.  У цій боротьбі загинуло чимало патріотів за краще майбутнє для кожного з нас. Пам'ять про Небесну Сотню, про героїв, які загинули в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, вшанували хвилиною мовчання.
       Після цього ведуча  Павлик Мар’яна  зачитала привітання з Днем знань від ректора Львівського НАУ, академіка НААНУ  Снітинського Володимира  Васильовича.
​Зі святом привітав усіх присутніх директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук  Павлюк Микола Васильович. Він побажав студентам, викладачам успіхів у новому навчальному році, наснаги, енергії,  плідної та творчої праці на благо України.
​ Павлюк Микола Васильович також нагородив кращих працівників коледжу грамотами за сумлінну працю та досягнення в організації навчально - виховного процесу.
​Отець Роман Гордій ,  настоятель місцевого храму, також тепло привітав усіх зі святом та благословив на щасливий початок нового навчального року.
​Хвилюючою була мить прийняття першокурсниками присяги, яку зачитала Квас Катерина.
Своїх молодших колег привітали студенти – старшокурсники  Папроцький Василь та Ніколаєва Віра і вручили їм символічні  ключ до знань та студентський квиток.
У відповідь студенти   першого  курсу  Третяк Наталія та Гельман Олег запевнили, що гідно нестимуть звання студента коледжу, примножуватимуть його славу і традиції і зроблять все для того, щоб стати гідними громадянами України.
Зворушливим був виступ куратора групи ВМ-105  Сенчак Наталії Львівни.
Окрасою свята стали виступи учасників художньої самодіяльності: вокального ансамблю, Папроцького Василя, Онофрюка Павла, Наливайко Василини, Павлик Мар’яни, Юськів Юлії, Климковської Галини.
        Тож новий навчальний рік стартував. Нехай він буде плідним, багатим на звершення та яскраві події для усіх нас!

Назад до змісту | Назад до головного меню