Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

1 вересня 2016р

Вісті коледжу

В урочистій святковій атмосфері пройшов День знань у Золочівському коледжі Львівського національного аграрного університету. Подвіря коледжу з самого ранку заповнилось студентами, батьками, працівниками коледжу. У всіх піднесений настрій і відчуття того, що попереду нова сторінка життя цікава, барвиста, сповнена нових знань. І ось ведучі оголошують відкриття свята. Кращі студенти коледжу вносять хоругву та прапор коледжу. Після цього голова студентської ради Наливайко І. та відмінник навчання Вільчинський О. піднімають Державний Прапор України, і всі присутні виконують гімн України. Цього річ це виконання особливо натхненне, осмислене, піднесене, адже ми всі ще перебуваємо під враженням від святкування 25 річниці незалежності України. Хвилиною мовчання присутні вшанували память про героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих у зоні АТО.
Настоятель місцевої церкви о.Сергій благословив усіх на щасливий початок навчального року. До усіх присутніх з вітальним словом звернувся директор коледжу, кандидат с-г наук Павлюк М.В. та гість свята, перший заступник голови Золочівського РДА Нижник І.М.. Зворушливою була посвята першокурсників у студенти, вони прийняли присягу та пообіцяли гідно пронести звання студента коледжу через усе своє життя.
Усіх першокурсників привітала мама першокурсника Маркевич Н.О.  та куратор групи ВПР-106 Коропатніцька О.В. Пісні та вірші у виконанні вокального ансамблю, А.Наливайка, І.Весни, Х.Побігушко були присвячені 25-й річниці незалежності України.

Новий навчальний рік стартував. Нехай він усім нам принесе нові знання, нові творчі здобутки, а Україні мир і спокій.Назад до змісту | Назад до головного меню