Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

1 вересня 2019

Вісті коледжу

2 вересня у Золочівському коледжі Львівського НАУ відбулося свято - День знань. Свято вдалося яскравим, емоційно насиченим.
Отець Роман прочитав молитву, освятив та благословив студентів, співробітників на щасливий початок нового навчального року.
Студентів, батьків та усіх присутніх привітав перший заступник голови Золочівської РДА Нижник Ігор Миколайович. Він наголосив на важливості аграрного сектору для розвитку України та необхідності здобуття освіти, адже, хто не озброєний знаннями, той не має перспективи.
З теплим вітальним словом виступив директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк М.В. Він також вручив грамоти співробітникам та студентам коледжу за особливі досягнення в минулому навчальному році.
Студенти-першокурсники прийняли присягу та пообіцяли гідно пронести звання студента коледжу через усе своє життя.
Зворушливим був виступ куратора Галабуди Л.М. За гарною давньою українською традицією вона засіяла першокурсників зерном на щастя, на здоров'я, творчу працю.
Своїх молодших колег привітали голова студентської ради Кухта Олеся та Кравець Юрій.
Завершилось свято виконанням  Гімну коледжу.
Новий навчальний рік стартував. Тож нехай він усім нам принесе нові знання та творчі здобутки, а Україні – довгоочікуваний мир.
Назад до змісту | Назад до головного меню