Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

60-тиріччя

Вісті коледжу


Відзначення ювілею для колективу – подія хвилююча, зобов’язуюча та небуденна.  А тим паче, коли це ювілей вищого навчального закладу, який маючи за плечима 60 літ, сьогодні впевнено крокує серед інших вищих навчальних закладів, бо молодий душею та завжди прагне бути попереду у запровадженні новітніх технологій навчання та досягнень аграрної науки у виробництво. Так, як засіяна нива має заколоситися, а посаджене дерево дати плід, так і розпочата з Божого благословення 60 років тому справа підготовки аграрних фахівців продовжується, бо має благородну мету – вирощувати його величність – Хліб.
13 вересня, у день свого ювілею, Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету гостинно  зустрічав високоповажних гостей , керівників, випускників.


Святковий молебень відслужив Високопреосвященний владика Ігор (Возьняк), архієпископ і митрополит Львівський разом із настоятелем церкви св.Петра і Павла у Новоселищі о.Сергієм. У своїй проповіді владика, зокрема, сказав: “ Щиро вітаю усіх вас, освітян, студентів та керівників коледжу з цим ювілеєм. Ми, представники Церкви, приїхали, щоб помолитися та подякувати Богу за усіх вас, які мають і мали відношення до цього освітнього закладу. Віддаю вас всіх покрову Божої Матері, поручаю Їй цей коледж в опіку ту благаю Її допомоги для нас. Пресвятая Богородице, спаси нас.”
Далі святкове дійство продовжилось у оновленому, ошатно прибраному Народному домі. Ведуча свята, викладач Надія Болюбаш представила шановних гостей та запросила до слова директора коледжу, кандидата сільськогосподарських наук Павлюка Микола Васильович. Він тепло привітав усіх присутніх з ювілеєм коледжу, коротко розповів про історію навчального закладу, його найвагоміші здобутки.


З вітальним словом виступив академік Національної академії аграрних наук України, професор, ректор Львівського національного аграрного університету Снітинський Володимир Васильович. У своєму виступі він, зокрема, сказав:  “У писанні від св.. Луки є такі слова:  “Сівач кинув зерно. А одне зернятко впало на благодатну землю і проросло стоколосим урожаєм”. Це, власне, є слова про навчальні заклади аграрного профілю. Бо той, хто працює на землі, нагодує себе і свою сім’ю, а той, хто отримав сільськогосподарську освіту, прогодує сотні, а, може, й тисячі людей. У стінах цього навчального закладу, якому минає 60 років, здобули освіту сотні, тисячі фахівців і понесли зі собою знання, уміння і творять йому славу. Вітаю усіх випускників, які у свій час зробили правильний вибір, а нині стали керівниками господарських структур, відомими вченими, педагогами. Щиро дякую викладачам коледжу, які формують майбутнє України” .
Серед гостей, які виголосили вітальні промови зі сцени, також були:  доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та підприємницької діяльності Тернопільського національного технічного університету ім.. Пулюя, випускник коледжу Богдан Андрушків, депутат Львівської обласної ради, випускник коледжу Зеновій Шептицький, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, голова Перемишлянської районної  ради, випускник коледжу Богдан Андрусишин, перший заступник  голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк, голова обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Михайло Тарнавський. Усі виступаючі разом з привітаннями висловлювали упевненість, що в коледжі і надалі готуватимуть фахівців найвищого ґатунку, здатних ефективно працювати в ринковій економіці, активно утверджуватимуть,  європейські стандарти освіти, примножуватимуть потенціал держави.
Слова подяки пролунали зі сцени для ветеранів праці, які були запрошені на свято, адже саме вони своєю самовідданою, часом жертовною працею виписували найяскравіші сторінки історії закладу.
           Упродовж 60-ти років історію коледжу творить його колектив. Це самовіддані люди, які щоденно вкладають свій розум, віддають серце для святої справи – навчання та виховання молодого покоління. З нагоди свята усі працівники були відзначені подяками, грамотами.
Історія коледжу нерозривно пов’язана з іменами його керівників. У день ювілею ми з вдячністю  згадували Барила Григорія Макаровича, який 25 років очолював тоді ще Золочівський сільськогосподарський технікум, а також інших керівників та співробітників коледжу, яких уже немає серед нас.
Коледж сердечно вітав їх у своїх стінах випускників, які сьогодні гідно представляють його у всіх найважливіших сферах сільськогосподарського виробництва та науки.
Урочистості завершились святковим концертом. Хор коледжу під керівництвом Ірини Весни виконав гімн коледжу. Неперевершений український гопак та вітальний танець виконав народний танцювальний ансамбль “Первоцвіт” під керівництвом Юрія Сидоровича.  Свій співочий талант подарували глядачам викладач коледжу Марія Юзьків, дипломанти Всеукраїнського конкурсу  “ Софіївські зорі”  Василина Крушельницька та Андрій Наливайко.
Шлях, який пройшов коледж, заслуговує на повагу. Це живий літопис наполегливої, натхненної праці викладачів та студентів на шляху до визнання своєї ролі у суспільстві.
А джерело натхнення – це славне історичне минуле, бурхливе сьогодення і віра в майбутнє України.

Назад до змісту | Назад до головного меню