Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Подякуємо захисникам України

Вісті коледжу

Подякуємо захисникам України

14 жовтня в Україні це особливий день. В цей день відзначають одразу чотири свята,  які  повязані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року відзначають День українського козацтва. Також вже 75 років цей день вважається датою створення Української повстанської армії. А з 2014 року українці святкують День захисника України.
12 жовтня у коледжі вже традиційно відбувся молебень до Пресвятої Богородиці, який провів настоятель місцевого храму о.Сергій. Після цього відбувся виховний захід, присвячений 75-й річниці створення УПА та Дню захисника України. Виступ був присвячений героїчним сторінкам боротьби за волю України від минулого до сьогодення. Пам
ять про всіх загиблих у цій боротьбі вшанували хвилиною мовчання.


12 жовтня 2017 року студенти Золочівського коледжу ЛНАУ провели також концерт для військовослужбовців, працівників Окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід». Організували захід куратори груп ВМ-405 та ВМ-205 (Рапа Л. В.,  Смолин О. І.) .

Командування та особовий склад військової частини А2562 прийняли студентів з особливою доброзичливістю та теплом, які мали змогу подякувати військовослужбовцям за їх мужність та героїзм. В кінці виступу командування військової частини вручило подяки учасникам та організаторам концерту.
Хочемо висловити вдячність Теленцьо Роману Івановичу за допомогу в організації та проведенні виховного заходу.

 19 жовтня студенти груп ВПТ-101 та ВПР-106 під керівництвом кураторів Барило О.Г. та Думи Я.М. здійснили автопробіг місцями поховань борців за волю України з покладанням вінків на могили. Вони також відвідали музей-криївку, який діє в с. Гавареччина Золочівського району.


Про героїку боротьби Української Повстанської  Армії йшлося на виховній годині «Вони боролися за Україну», яку підготували студенти груп ОП-204 та ОТ-107 під керівництвом кураторів ВІльчинської Є.М. та Мальченюк Т.В. На заході прозвучали повстанські вірші та пісні, студенти переглянули відеофільми про діяльність УПА.


Назад до змісту | Назад до головного меню