Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Вшанування пам’яті жертв голодомору

Вісті коледжу

Вшанування пам’яті жертв голодомору.

Щорічно в Україні в четверту суботу листопада відзначається День пам’яті жертв голодомору.
85 років віддаляє нас від тих страшних подій знищення українського народу. Ця страхітлива за своїми намірами і масштабами акція більшовизму – вікова трагедія української нації. Про неї повинен знати весь світ, нинішні і прийдешні покоління. Сьогодні ми дуже точно знаємо, що голодомор був наперед спланований, штучно створений сталінським режимом. Тому, «мовчати про це не можна, не сила, від спогадів кров аж холоне у жилах». Без пострілів, без війни загинуло близько 7-8мільйонів українців, які зроду – віку займалися хліборобством.
Вшанування пам’яті жертв голодомору стало трагедією, обов’язком кожного студента, працівника та викладача Золочівського коледжу ЛНАУ.
Цього року студенти випустили стінгазету «Голодомор 1932-1933років», де навели факти про голодомор, запалили свічки – лампадки перед капличкою Матері Божої та провели відкритий виховний захід « Невиплакані сльози України».
Майстерно виконані пісні, вірші, сценка про голодомор, хвилина мовчання та запалені свічки не залишили байдужими нікого. У всіх з’явилися сльози на очах. Кожен відчинив свою душу і серце для пам’яті про ті страшні роки і задумався про криваві події на сході України.
Російський агресор знову прагне знищити нашу державу. Зробімо  все для того, щоб ніколи, за жодних обставин, подібна трагедія більше не спіткала Україну.
Викладачі   Хом’як Г.М., Куцель Н.М.Назад до змісту | Назад до головного меню