Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Спортивний майданчик

Вісті коледжу

Відкриття спортивного майданчика


       25 квітня у Золочівському коледжі Львівського НАУ відбулася довгоочікувана подія – відкриття спортивного майданчика. Цей напрочуд гарний весняний день став справжнім святом для студентів коледжу та молоді села Новоселище. Святкове дійство розпочалося з представлення та вручення духмяних короваїв шановним гостям, серед яких отець Сергій, настоятель місцевого храму; Шептицький Зеновій Стахович, депутат Львівської обласної ради; Недзельський Володимир Йосипович, голова Золочівської районної державної адміністрації;  Нижник Ігор Миколайович, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації; Банах Олег Орестович, голова Золочівської районної ради; Гуменюк Ганна Йосипівна, голова Підлипецької сільської ради; Стельмах Андрій Юрійович, керівник відділу молоді і спорту Золочівської  райдержадміністрації.
Гості виступили з вітальним словом та подарували футбольні м’ячі.
Усіх присутніх привітав директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк Микола Васильович. Він подякував представникам влади за їх турботу про молоде покоління та вручив подяки. Особливу подяку він висловив народному депутату України Батенку Тарасу Івановичу, який не зміг бути присутнім на відкритті, але теж доклав чимало зусиль, щоб цей спортивний майданчик був саме у Новоселищі. Директор коледжу також нагородив грамотами за добросовісну працю та вагомий внесок у розвиток матеріальної бази коледжу Демка Володимира Казимировича, заступника з адміністративно-господарської роботи, Ковбасу Романа Івановича, керівника фізвиховання, Барила Олександра Григоровича та Вільчинського Романа Івановича, викладачів фізвиховання.
Студентка коледжу Скочеляс Юлія від імені  молоді подякувала усім, хто причетний до цієї благородної справи, за те, що допомогли втілити в реальність їх мрію – мати стадіон сучасного рівня.
Після цього настоятель місцевого храму отець Сергій освятив майданчик та благословив на нові спортивні досягнення.
Продовжив урочистість святковий концерт за участю учасників художньої самодіяльності коледжу: хору під керівництвом Ірини Весни, солістів Василини Крушельницької та Андрія Наливайка.
Після офіційної частини відбувся футбольний турнір між збірними командами відділень коледжу.Назад до змісту | Назад до головного меню