Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Екскурсія Львів

Вісті коледжу

ЕКСКУРСІЯ У МІСТО ЛЬВІВ
ГРУПИ ОП-102 І АІ-104

Студентські екскурсії чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це спілкування з одногрупниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі.  Студентські екскурсії це ті події, які пізніше згадуються все життя.
24 травня 2018 року цікавою  і  змістовною  була поїздка групами ОП-102 та АІ-104 до славетного українського міста Львів, яку організували куратори Вислободська К.М., Рибій Н.В. та викладач історії України Мальченюк Т.В.
Львів
унікальне місто. Під час екскурсії вражає краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння квітів, доброзичливість людей. Студенти із захопленням проходили  вулицями старого міста, відвідали історичні місця Львова. На думку студентів, Львів це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду.
   
Пішохідна екскурсія Середньовічний Львів. Львів - місто музей під відкритим небом. Екскурсія пролягає таким маршрутом, аби охопити усі найвизначніші пам'ятки центральної частини міста. Площа Ринок, Латинський Кафедральний собор, Вірменський Собор, музей-аптека "Під Чорним Орлом, палац Коріняка, Вірменська церква.
Назад до змісту | Назад до головного меню