Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Правова просвіта

Вісті коледжу

                                Правова просвіта
      Дуже часто , потрапляючи у складні життєві ситуації ,молодь, особливо неповнолітня, не знає своїх елементарних прав, не володіє інформацією, куди можна звернутися за захистом чи психологічною підтримкою. Іноді це призводить до небажаних наслідків.
     15  травня відбулася зустріч студентів з представниками бюро безоплатної правової допомоги. Сагата О.І., начальник Золочівського бюро правової допомоги, розповіла про організацію роботи бюро, його функції та завдання. Спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства Легоцька О.В. та
Проць М.М.  детальніше ознайомили студентів, куди слід  звернутися у випадку порушення їх прав, чи коли вони стали свідками вчинення насильства, як потрібно поводитися , якщо з якихось причин вони потрапили у відділок поліції, хто має право на безоплатну правову допомогу тощо. Окремо піднімалося питання домашнього насильства. Студенти отримали також багато інформаційних матеріалів з телефонами " гарячої лінії". Під час зустрічі вони ставили багато запитань, що свідчить про  актуальність обговорюваної теми.


                                                                                                                Барило О.М.,
                                                                                          заступник директора з виховної  роботи  


Назад до змісту | Назад до головного меню