Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Героїв країна – моя Україна

Вісті коледжу

“Героїв країна – моя Україна” – виховна година під такою назвою відбулася у коледжі з нагоди Дня захисників України. Це свято відзначається в нашій державі 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
     Ведучі свята Кухта Олеся та Скочеляс Юлія розповіли про подвиг нескорених українців, які захищали Соборність і незалежність України в 20 столітті і продовжують відстоювати її в 21 столітті. Зокрема, мова йшла про значення боротьби Української Повстанської Армії , про Революцію Гідності та боротьбу з російським агресором на Сході України.
      Під час виховної години вокальний ансамбль хлопців виконав пісні  “О, Україно” , “Рости, рости, черемшино”, “Там, десь далеко, на Волині”. Прозвучали також пісні у виконанні  викладача коледжу Юзьків Марії  ( “Мальви” ), Наливайка Андрія ( “Небесну Сотню, Господи, прийми”  ), Крушельницької Василини ( “Ти – солдат України” ). Зворушливо прочитали вірші Процишин Аня та Цьох Аня.
     Пам’ять про подвиг славних синів України – героїв УПА, Героїв Небесної Сотні і Героїв АТО і ООС усі присутні вшанували хвилиною мовчання.
    Наша  історія – це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю і самостійність. Ця боротьба триває і сьогодні. У ній зродилася і зросла Нова Українська Армія.  Той факт, що гімн українських націоналістів  “Зродились ми великої години” став Гімном  Нової Армії, а офіційним привітанням стало  “Слава Україні!  Героям Слава!” свідчить про наступність поколінь у багатовіковій боротьбі українців за свою державу. Гордість за наших захисників викликав перегляд відео  “Марш Нової Армії”, яким завершилась виховна година.

                                                                             
                                                                                                                    Барило Оксана,

заступник
директора з виховної роботи

      


Назад до змісту | Назад до головного меню