Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Виступ військового оркестру

Вісті коледжу

    Військово-партіотичне виховання є важливою складовою системи виховної роботи у Золочівському коледжі Львівського НАУ. У час, коли країна потерпає від російської агресії,  це надзвичайно актуально. Серед найпоширеніших форм виховної роботи – виховні години на військово-патріотичну тематику, зустрічі з учасниками АТО та ООС, конференції, круглі столи тощо. Ми також налагодили зв’язок з військовими частинами м. Золочева. Художня самодіяльність коледжу неодноразово виступала перед військовослужбовцями в.ч. А 2562  на День Захисника України. Студенти побували з екскурсіями у військових частинах, відвідували Дні відкритих дверей.
   26 лютого до Золочівського коледжу Львівського НАУ завітав з концертом військовий оркестр Навчального центру Національної гвардії України (в-ч 3007) під керівництвом диригента майора Богдана Ружицького. У виконанні оркестру та його солістів прозвучали патріотичні пісні, естрадні мелодії.
    Презентацію діяльності Навчального центру НГУ провела агітаційна група, яку очолював старший лейтенант Петро Гарбузинський
     Виступ військових викликав у студентів та співробітників коледжу надзвичайне емоційне та патріотичне піднесення, почуття гордості за Збройні Сили України та Національну гвардію України і, безперечно, позитивно вплинув на бажання молоді служити у їх лавах.     


                                                                         Барило О.М.
,  заступник директора з  виховної роботи

Назад до змісту | Назад до головного меню