Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Екскурсія в університет

Вісті коледжу

     Нещодавно  до Золочівського коледжу  ЛНАУ завітали декан ,кандидат сільськогосподарських наук, доцент  Лобойко Юрій Васильович та доцент, кандидат сільськогосподарських наук   Барило Богдан Степанович , щоб зустрітися із  студентами старших курсів спеціальностей ‘’Ветеринарна медицина’’ та ‘’Виробництво і переробка продукції тваринництва’’.
       Предметом зустрічі було повідомлення студентам  правил прийому до Львівського національного університетуу ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького. Студенти із великим зацікавленням ознайомилися із діяльністю університету,  із перспективами навчання та подальшого працевлаштування.
       У зв’язку із великим інтересом студентів до навчання у виші, декан Лобойко Юрій Васильович запросив студентів на екскурсію до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького.   20 березня 2019 року під керівництвом зав.відділення ‘’Ветеринарної медицини та технологій в тваринництві’’ Рапи Л.В.  та куратора  ВМ-105 групи Ганачівської О.І., студенти вищезазначених спеціальностей завітали в університет. Студенти побували з музеї університету та ознайомилися з його історією, також відвідали навчальні аудиторії, спортзал, актовий зал.
 З теплими спогадами про місто Лева студенти повернулися до стін рідного коледжу.
                                                                                                                                   Зав.віділенням   Рапа Л.В.Назад до змісту | Назад до головного меню