Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Нагородження

Вісті коледжу

Доброю традицією у коледжі стало нагородження  кращих студентів- випускників у різних номінаціях: “Відмінник навчання”  ,  “ Кращий спортсмен “, “Найактивніший учасник художньої самодіяльності”. Згідно наказу директора коледжу оголошено подяку за відмінні успіхи у навчанні студентам:

1.Крушельницькій Василині Василівні (БО-304)
2.Серкез Василині Василівні  (БО-304)
3.Деревінській Надії-Марії Володимирівні (ВПР-401)
4.Сапужак Ганні Павлівні  (ВПР-401)
5.Орищишин Оксані Степанівні (ВМ-405)
6.Мудрак  Богданні  Павлівні (ВМ-405)
7.Маснику Віталію Євгенійовичу (ВМ-405)
8.Карповій Ірині Миколаївні   (ВПТ-403)
9.Гнатіву Богдану Миколайовичу (ЕР-407)
10.Коретчуку  Василю Ігоровичу  (ЕР-407)



Подяку за активну участь у художній самодіяльності коледжу оголошено студентам:
1. Орищишин Оксані Степанівні (ВМ-405),
2. Сапужак Ганні Павлівні (ВПР-401),
3. Мудрак Богданні Павлівні (ВПР-401),
4. Жовток Зоряні Петрівні (ВПР – 401),
5. Маліновській Оксані Петрівні (ВПР-401),
6. Франків Марії Михайлівні  (ВПР-401),
7. Деревінській Надії – Марії Володимирівні (ВПР-401),
8. Микитюку Назару Володимировичу (ВМ-405),
9. Фігуну Богдану Івановичу(ВМ-405),
10. Довганю Святославу Миколайовичу (ЕР406)
11.  Чучману Ярославу Володимировичу (ЕР-406)
12. Коретчуку Василю Ігоровичу (ЕР-407)
13.Крушельницькій Василині Василівні (БО-304)
Оголошено подяку за активну участь в спортивному житті коледжу студентам:

       1.Микитюку Назару Володимировичу(ВМ-405)
       2.Лайбіді Володимиру Андрійовичу(ЕР-407)
       3.Панькевиу Роману Петровичу (ЕР-407)
       4.Коретчуку Василю Ігоровичу (ЕР-407)
       5. Теглівцю Степану Руслановичу (ОТ-402)

Нагороджено грамотами переможців фестивалю студентської творчості, присвяченого Дню  студента:
        групу ТВТ-101 (староста  Карапчук А., куратор Дреботій Н.І.)
        групу ВМ-205 ( староста Путятіна М.,   куратор Сенчак Н.Л.)
        групу ВМ-105 ( староста  Процишин А.,  куратор Ганачівська О.І.)
        групу АІ – 103(староста Долинюк А.,  куратор Барило В.Б.)
        групу АІ – 104 (староста  Балацький В., куратор Болюбаш В.А.)
        групу ВПР -106 (староста Онофрюк П.,  куратор Боднар О.В.)
        групу ОП-204  (староста Скочеляс Ю.Р., куратор Вислободська К.М.)

Переможцями у номінаціях стали:
       “ Відмінник навчання”  -  Деревінська Надія – Марія Володимирівна (ВПР-401),
        “Найактивніший учасник художньої самодіяльності” - Крушельницька Василина Василівна (БО-304)

             “ Кращий спортсмен” - Теглівець Степан Русланович (ОТ-402)

    Нагороджено грамотами переможців конкурсу стіннівок, присвяченого Дню  студента:
          за І місце – групи БО-304,  ОТ-107, ВПТ-403, ВМ-105, ВМ-405, АІ-103

  За перемогу у рейтингу академічних 2017 – 2018 н.р. нагороджено грамотами та грошовою премією:
за І місце – групу ОП-102 - 1500 гривень  - куратор Вислободська К.М., староста Скочеляс Ю.Р.,
за ІІ місце –АІ-206  -  1000 гривень – куратор Вільчинський Р.І. ., староста Яріш А.П
за ІІІ місце – ВПР-301  -  500 гривень – куратор Юзьків М.М., староста  Деревінська Н.    


Директор  коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк Микола Васильович привітав та нагородив учасників усіх номінацій іменними медалями , а переможців номінацій – цінними подарунками. Він також висловив вдячність студентам за досягнуті успіхи та активну громадянську позицію.

Назад до змісту | Назад до головного меню