Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

день примирення

Вісті коледжу

  13 травня в Золочівському коледжі ЛНАУ пройшла  виховна година, присвячена Дню пам'яті та примирення, «Друга світова війна: історичні факти». Виховна година проходила у формі лекції -  презентації, яку провела викладач коледжу Мальченюк Т.В.
  Головною метою виховного заходу було донести  аудиторії  саму сутність війни, як протистояння між країнами, народами, людьми, як найбільшого лиха, яке забрало мільйони людських життів, скалічило долі, відібрало рідних.
  Зроблено акцент на значимості внеску українського народу  у перемогу     Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
  З кожним роком все далі віддаляються від нас події 1939-1945 років, і меншає тих, хто пережив ті страшні роки. Натомість у сучасній історії лави учасників бойових дій поповнюють уже їхні сини та онуки, яким доводиться захищати Україну від нового ворога на Сході країни.
   Друга світова війна – страшна трагедія для всього світу. Загинули мільйони людей, було знищено тисячі міст та сіл. У наших серцях завжди житиме біль за загиблими.

Назад до змісту | Назад до головного меню