Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Форум студентських лідерів

Вісті коледжу

Форум студентських лідерів
    Україна чітко визначила орієнтир на входження до загальноєвропейського освітнього простору за обов’язкової умови збереження кращих національних традицій. При цьому постає питання про роль студентського самоврядування у процесі освітньої інтеграції. Студенти – це майбутні фахівці, які будуть вирішувати долю усіх галузей виробництва й від того, як вони формуються і проявляють себе в навчально-науковому процесі, залежать перспективи розвитку країни.         
     Щороку в Україні проводиться зліт лідерів аграрної освіти, в якому беруть участь кращі студенти аграрних вищих навчальних закладів 1-ІУ рівнів акредитації. Цьогоріч 21 зліт відбувся у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва. Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету делегував на зліт голову студентської ради, відмінницю навчання, студентку ІІІ курсу спеціальності “ Ветеринарна медицина” Кухту Олесю. Програма студентського форуму, який проходив з 29 по 31 травня, була дуже насиченою, пізнавальною: круглі столи з актуальних питань розвитку аграрного сектору України, лекції експертів Європейського Союзу, агрополітичні дебати, екскурсії на підприємства, екскурсія по м.Харків “Перша столиця”, розважальні вечори, дискотека.
     Кухта Олеся взяла участь у круглому столі “ Сучасне лідерство: від студентського самоврядування до професійного розвитку”, де поділилася досвідом роботи студентського самоврядування у Золочівському коледжі Львівського НАУ.     
Участь у таких форумах сприяє формуванню у студентської молоді активної громадянської позиції, організаторських навичок і професійних компетенцій.

Барило О.М., заступник директора з виховної роботи
                          Золочівського коледжу Львівського НАУ      
                                                                                                         

Назад до змісту | Назад до головного меню