Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

День захисника України

Вісті коледжу

З відданістю Україні в серці!
  Осінь. Пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша, найщедріша пора. Свічками запалахкотіли берези, вбралися в золоті шати красені-клени, а осокори вже скинули своє золотисте вбрання.
  Ми щасливі, що народилися й живемо на чудовій, мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.
  14 жовтня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
  В цей день ми маємо ще три великих свята:
- День святої Покрови Пречистої Богородиці;
- річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р.
- День Українського козацтва.
    17 жовтня 2019 року  з нагоди свята  у Золочівському коледжі ЛНАУ було проведене  свято "З відданістю Україні в серці! " , під керівництвом викладачів  —  Сенчак Н.Л.  та Мальченюк Т.В. Зворушили серця присутніх  патріотичні вірші українських поетів. Художнє виконання перепліталося зі словами ведучих – Марії Путятіної та Юрія Кравця. Усе свято супроводжувалося ліричними піснями  у виконанні хору коледжу під керівництвом  Ірини  Василівни Весни.
 Цікавий задум організувала  Оксана Михайлівна Барило – заступник директора з виховної роботи – невимушений спів  народної пісні. Під час свята усі студенти, викладачі з допомогою Ірини Василівни  об`єднались  у співочий колектив , пригадали давні українські народні пісні( козацькі, повстанські та інші) .
  Українські  пісні - це важливий пласт народної творчості, який необхідно передавати  з покоління в покоління.
  Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Тихі плеса річок, сині очі озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, Карпатські верховини і донецькі простори, Полісся і Крим, біленькі полтавські хати і велич міських краєвидів –   все це наша Україна.
Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.
Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.
Викладач  української  мови та літератури                               Сенчак  Н. Л.

Назад до змісту | Назад до головного меню