Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Бережімо природу разом!

Вісті коледжу

Бережімо природу разом!

   Екологічна освіта – важливий фактор збереження природного довкілля, що на сьогоднішній день є  дуже актуальною проблемою. З огляду на те, що коледж готує фахівців для аграрного виробництва, де головним і незамінимим фактором виробництва є земля, підвищення рівня екологічних знань та формування екологічної культури студентів є надзвичайно важливим завданням виховної роботи.
     11 листопада до коледжу завітали провідні фахівці Національного природного парку “Північне Поділля “  Дудчак Мар’яна, Ваник Мар’яна, Кудрик Людмила, Вовк Марія. Вони розповіли про історію створення Національного парку та унікальні природні об’єкти, які заходяться на його території – резерват “Макітра” , геолого-ботанічну пам’ятку природи “Триніг”,  Білу гору, Святу Гору.
        Мова йшла також про те, яких збитків завдає  навколишньому середовищу господарська діяльність людини та що може зробити кожен з нас для збереження довкілля. Співробітники парку запросили студентів на еко-уроки на відкритому повітрі, екологічно-пізнавальні мандрівки розробленими туристичними маршрутами. Варто зазначити, що студенти коледжу вже побували на екскурсії у “Північному Поділлі”  і залишились сповненими яскравих вражень.

                                                                     Барило О.М., заступник директора
                                                                                             з виховної роботи

Назад до змісту | Назад до головного меню