Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Мова

Вісті коледжу

Мова- духовний скарб народу.

  В нашому коледжі проходив тиждень української писемності та мови. Кожен день був заповнений заходами, що збагачували знання студентів з рідної мови, витоків її походження. Студенти ретельно готувалися до проведення тижня, випустили стіннівку “Говорити правильно – модно”. Разом з викладачами студенти коледжу взяли участь у написанні всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. За круглим столом обговорили про перші спроби письма, просвітителів слов’ян Кирила і Мефодія, преподобного літописця Нестора. Було проведено відеолекторій “Історія української писемності”, квест “Збережемо наш скарб – рідну мову”, вікторину “Мови велич і краса”. На відкритій виховній годині “Мова – духовний скарб народу” студенти під керівництвом кураторів  Вільчинської.Є.М. та Думи Я.М. проаналізували походження рідної мови, переглянули відео про тернистий шлях боротьби української мови за незалежність, читали поезії класиків українського слова, вислови вчених та мовознавців.
  Активними читцями художнього слова були Юськів Юлія, Климковська Стефанія, Ніколаєва Віра.
  Інсценізацію про важливе значення української мови читали студенти Дібровський Андрій, Лучканін Максим та Шалапа Богдан.
  Ведучі виховної години Павлик М. та Рибка Роман показали велич та багатство української мови, закликали всіх спілкуватися чистою українською мовою, щоби передати цей скарб прийдешнім поколінням.

Назад до змісту | Назад до головного меню