Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Гідність та свобода

Вісті коледжу

Революція Гідності - революція державотворчого поступу українського народу!
Ми дякуєм вам, хлопці, за життя,
Ми  дякуєм вам, хлопці, за свободу.
Пробачте нас. Пішли ви в небуття,
Та більше не повернетесь додому…
     З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання  студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України, висвітлення доленосних сторінок в історії України початку XXI століття      21 листопада 2019 року в Золочівському коледжі ЛНАУ було проведено відкриту виховну годину на тему: «У їхніх серцях жила Україна». Минуло шість років із того моменту, як загинули герої, яких народила революція Майдану.
Захід, який підготували студенти групи ВМ-205, був присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які пожертвували найдорожчим – своїм життям. Ведучі Мисак В., Процишин А., Цюрко В., Миклушко В., нагадали присутнім про важливі події революції Гідності. Зінь Д., Зарічна Х., Тичка О., декламували вірші. Для глядачів пролунали пісні у виконанні Ірини Весни, Павла Онофрюка, Ірини Бойко, Анни Цьох та Романа Папроцького.
    Пам’ять про загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.
Нехай  ця світла пам'ять згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Дякуємо Героям Небесної Сотні ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ! ЗА ТЕ,  ЩО НЕ пошкодували ЖИТТЯ ЗАРАДИ НАС З  ВАМИ! ЗАРАДИ НАШОГО МАЙБУТНЬОГО! СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!

                                                                                                 Куратор групи
                                                                                                 Ганачівська О.І.


Назад до змісту | Назад до головного меню