Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

СПОРТ

Вісті коледжу

І. Вже стало традицією у Золочівському коледжі Львівського НАУ проводити Козацькі забави до дня заснування коледжу (13.09.58 р.). Цього року у них взяло участь 4 команди: збірні відділу ветеринарії, агрономічного відділу, а також дві команди механічного відділу (це збірні ІІ та І курсів).
Конкурс складався із 6 видів програми:
- девіз та назва роя;
- піднімання колоди;
- бій мішками;
- перетягування линви;
- козацька естафета;
- приготування куліша.
В результаті запеклої боротьби І місце завоювали козаки з ветеринарного відділу, на ІІ місці – агрономічний відділ, на ІІІ – збірна ІІ курсу механічного відділу.
ІІ. 8.10.2019 року команда Золочівського коледжу взяла участь у спортивно-військовій естафеті факультетів та коледжів ЛНАУ до Дня Захисника України. У програму входило 10 видів  змагань:
- підтягування  на поперечині;
-  вихід силою на поперечині;
- віджимання на брусах;
- рукоходи;
- метання гранати;
- перетягування линви;
- прогулка фермера;
- біг у протигазах;
-  розбирання і збирання автомата.
За команду коледжу виступали 3 викладачі: це керівник фізичного виховання – Ковбаса Р.І.., Барило О.Г., Барило Г.О, та 8 студентів: Макар Віка – ВМ-105 гр, Соха Ігор – ВПР-401 гр; Чеснович Микола – ВПР-401 гр., Білоконь Вадим -АІ-306 гр., Ячковськ Андрій – ВМ-105 гр., Рукавець Тарас – АІ-406 гр.., Мартинюк Максим – АІ-406 гр., Шалапа Богдан – ОП-102 гр.
Хочу відзначити, що вперше наші молоді спортсмени завоювали почесне ІІІ місце в програмі підйом - переворотом на поперечині. Призерами в цьому виді стали: Соха Ігор, Рукавець Тарас, Мартинюк Максим.  А Соха Ігор встановив рекорд цих змагань в цьому виді з результатом 32 підйоми за 3 хвилини.
ІІІ. Приємно відзначити організацію турніру з міні-футболу, який провели на спортивному майданчику нашого коледжу, на який були запрошені три команди:  команда Зборівського коледжу, Золочівського коледжу НУЛП та Золочівського професійного ліцею.  Цей турнір було організовано вперше та присвячено Дню студента. Наші молоді футболісти проявили характер та волю, високу фізичну підготовку і перемогли у всіх трьох зустрічах. Рахунок зустрічей з Золочівський професійним ліцеєм – 8:5;
              Зборівський коледж – 9:3
              Золочівський коледж НУЛП – 3:2
Кращим гравцем турніру був визнаний студент Суха Ігор група ВПР-401.
Сподіваємось,  що цей турнір стає традиційним.
ІУ. 03.12.2019 року спортсмени нашого коледжу взяли участь в обласних змаганнях з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації спортивного товариства «ГАРТ». В нашій групі виступали 5 команд: коледж зв’язку, музичний коледж, екологічний коледж, технічний коледж та Золочівський коледж ЛНАУ. В кінцевому результаті наші тенісисти здобули дві перемоги та дві поразки, розділили друге загальнокомандне місце зі спортсменами екологічного та технічного коледжів. За нашу команду виступали  спортсмени коледжу: Соха Ігор, Чеснович Микола, Шалапа Богдан. Готував команду до змагань викладач фізвиховання Барило О.Г.Керівник фізичного виховання                               Ковбаса Р.І.

Назад до змісту | Назад до головного меню