Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Небесна сотня

Вісті коледжу

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і студентів Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університу   : 20 лютого відбулася літературно – мистецька композиція, присвячена пам’яті героїв Небесної сотні «У нашій памяті вони назавжди залишились, бо хто вмирає в боротьбі у серцях житиме навіки!». Ведучі Горшинський Володимир і Миклушко Вероніка перенесли нас у час трагічних  подій  Майдану, патріотичну поезію читали – Цьох Анна – Марія, Зарічна Христина, Кравчук Віталій, Гиса Ігор,Степанців Наталія, Макар Вікторія, Чіпак Сергій, зворушливі пісні про Героїв Майдану звучали у виконанні Бойко Ірини, Онофрюка Павла, Куцеля Богдана, Цьох Анни – Марії.
На закінчення вечора залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні.
Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж цих місяців, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України,
Тож пам’ятаймо про подвиг Героїв Небесної Сотні і живімо гідно з ідеями Майдану в серцях.  
 Куратор групи ТВТ – 101   М.М.Ноджак
Куратор групи ВМ – 105    Н.М. Куцель

Назад до змісту | Назад до головного меню