Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

зустрічі студентів з працівниками правоохоронних органів

Вісті коледжу

Правова просвіта, профілактика правопорушень серед студентської молоді є невід'ємною частино виховної роботи у коледжі. З цією метою проводяться лекції, бесіди, диспути тощо. Традиційними вже стали зустрічі студентів з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб для молоді.     
25 лютого відбулася  зустріч з начальником дитячої кімнати Золочівського районного відділу поліції Березіною Оксаною Іванівною, начальником Золочівського бюро правової допомоги Сагатою Ольгою Ігорівною та психологом Брояко Андрієм Івановичем.
     Березіна О.І. розповіла присутнім про відповідальність за скоєння правопорушень, зокрема, за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості. Вона розповіла про булінг, навела приклади з досвіду своєї роботи. Враховуючи те, що в умовах карантину молодь дуже багато спілкується в соцмережах, особливу увагу було звернуто на те, як не стати жертвою психологічного насильства (кібербулінгу). Студенти переглянули відеофільм на цю тему. Брояко А.І. у своєму виступі  наголосив на важливості ведення здорового способу життя. Адже шкідливі звички не тільки згубно впливають на організм, вони дуже часто стають причиною скоєння правопорушень.  Сагата О.І. розповіла молоді про їх права, якщо проти них вчинено насильство, або інші протиправні дії.
    Студенти мали можливість поставити запитання та отримати індивідуальну консультацію.
    Висловлюємо вдячність Березіній О.І., Сагатій О.І. та Брояко А.І. за змістовну зустріч.
                                                                                                      ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀

Оксана Барило, ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀заступник директора з виховної роботи.


Назад до змісту | Назад до головного меню