Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

онлайн-конференція

Вісті коледжу

У Золочівському фаховому коледжі Львівського національного аграрного університету 2 червня 2021 року відбулася онлайн-конференція «Львівський національний аграрний університет - один з провідних вузів України та Європи», присвячена 165-річчю університету та 120-річчю присвоєння йому статусу Академії .
    Участь у конференції взяли педагогічні працівники університету та Івано-Франківського, Стрийського, Горохівського, Тлумацького, Чернівецького, Вишнянського та Екологічного коледжів, які входять до структури університету, а також студенти випускних курсів фахових коледжів ЛНАУ.
     Метою проведення  заходу було ознайомлення з історією розвитку університету, основними аспектами наукової, навчальної, виховної роботи на сучасному етапі, міжнародною діяльністю, діяльністю коледжів у структурі університету, перспективами  випускників на сучасному ринку праці, професійна орієнтація випускників коледжів.
Конференцію відкрив директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк Микола Васильович.
З вітальним словом до учасників звернувся Тарнавський Михайло Іванович, голова Львівської обласної профспілки працівників АПК, який привітав університет з поважною датою, відзначив високий рівень професійної підготовки фахівців в університеті та коледжі і їх провідну роль у забезпеченні кадрами агроформувань нашого регіону.
      З доповіддю «Львівський національний аграрний університет – сучасний провідний заклад вищої освіти в Україні» виступила Голячук  Юлія Сергіївна – кандидат біологічних наук,  доцент кафедри генетики, селекції та захисту рослин Львівського НАУ. Вона розповіла про історію створення університету, напрями його діяльності, матеріально-технічну базу, ознайомила зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців та запросила випускників коледжів на навчання.            

      На завершення  конференції виступили випускники Золочівського коледжу ЛНАУ та Львівського НАУ Полюхович Марія Матвіївна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Львіського НАУ, Спільник Андрій Васильович – голова фермерського господарства «Спільник» Золочівського району, Нога Андрій Зіновійович – голова Залозецької об’єднаної територіальної громади Тернопільської області. Вони розповіли про свої досягнення, теплими  словами згадали коледж та університет, які дали їм путівку в життя. Вони також закликали випускників продовжити здобуття освіти  в університеті, щоб стати конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці і активним учасником розбудови України.
    Усі виступаючі були єдині в тому, що Львівський національний аграрний університет – це потужний вищий навчальний заклад з багатою історією і традиціями, знаний не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Тут є всі умови не тільки для того, щоб стати висококваліфікованим фахівцем в аграрній сфері, а й для формування особистості молодої людини, розвитку творчих здібностей, духовного зростання.
Назад до змісту | Назад до головного меню