Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Козацькі забави

Вісті коледжу

13 вересня у Золочівському коледжі Львівського НАУ відбулися козацькі забави, присвячені 63-й річниці з дня заснування навчального закладу. З цієї  нагоди співробітників коледжу та студентів привітали заступник директора з навчальної роботи Вислободський Петро Йосифович та заступник директора з виховної роботи Барило Оксана Михайлівна.
   Свято вдалося на славу!  Програма змагань включала: підняття колоди за 1 хвилину, бій мішками, перетягування линви, козацьку естафету. У перервах між конкурсами звучали українські пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності під керівництвом Ірини Весни. Їх відразу підхоплювали учасники змагань та глядачі. Все це створювало неповторну атмосферу єднання, дружби, взаємопідтримки, побратимства.  А в цей час кипіла робота  на козацькій кухні. Канапки на різні смаки, фрукти, овочі приготували завідувачі відділень Рапа Леся Володимирівна, Руда Світлана Тарасівна та Скульський Віталій Васильович разом з  кураторами груп. Керівнику фізичного виховання Ковбасі Роману Івановичу все важче було втримувати увагу учасників змагання, коли з кухні потягнувся запах неперевершеного кулішу та шашликів, які з любов’ю для своїх вихованців готували Твардовська Оксана Романівна, Барило Олександр Григорович та Вільчинський Роман Іванович. Активно долучилися до організації заходу Василина та Андрій Наливайки.
     І ось настав час оголосити підсумки змагань.  Перемогу здобув козацький курінь групи АІ-206 (куратор Болюбаш Н.Б., староста Ройко Павло) , друге місце – команда відділення ветеринарної медицини і технологій в тваринництві, третє місце – команда групи АІ-103  (куратор Корбак С.І., староста Пастух Б.).  
    Вітаємо переможців і нехай козацька сила та завзяття не покидає наших юних козаків та козачок!
    На завершення усіх учасників змагань та глядачів запросили до багатого козацького столу.Назад до змісту | Назад до головного меню