Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Вітальне слово


В кожному суспільстві найбільше поціновується освічена особистість. Своєю працею вона збагачує свою Батьківщину, прославляє її духовність. Важливі люди, які творять історію, несуть духовне збагачення і трудяться для розквіту нації. Кожна людина прагне бути потрібною і корисною для своїх рідних, друзів, держави, але цього вона може досягнути, отримавши відповідну освіту, сформувавши відповідний світогляд.«Дійсно розумне навчання змінює наш розум і нашу мораль»- зазначив відомий французький філософ М.Монтень. Цього принципу в навчанні та вихованні і дотримуються в Золочівському коледжі Львівського національного аграрного університету, основним девізом якого став вислів Горація «Sapere aude»- прагни бути мудрим.
Розташований в мальовничому куточку Золочівського району, Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету виховує фахівців, керівників і патріотів.
За час свого існування в коледжі підготовлено більше 15 тисяч фахівців, які трудяться в багатьох галузях народного господарства країни.
Важливо, що коледж не змінив свого технологічного спрямування.  
Сьогодні Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету це державний вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації, який надає неповну вищу освіту.
В коледжі навчається 699 студентів на чотирьох відділеннях денної та заочної форми навчання.
Важливим є те, що на всіх спеціальностях навчання безкоштовне, а студенти отримують державну стипендію.  
У коледжі сформувався висококваліфікований викладацький колектив. Викладачі нагороджені знаком Міністерства аграрної політики «Відмінник аграрної освіти», серед них магістри, викладачі-методисти, викладачі вищої категорії. Вони багато роблять для актуалізації навчального процесу, застосування новітніх підходів та технологій. Готуючи нову генерацію спеціалістів, викладацький колектив відкриває перед нею широкі можливості для ознайомлення зі світовими та вітчизняними надбаннями науки та культури, успішно збагачує її новими навчальними та методичними розробками, плекає кадри аграріїв суверенної України.
Гордістю коледжу є його випускники. Серед них державні діячі, науковці, визнані керівники та організатори виробництва. Чимало випускників очолюють державні та підприємницькі структури, плідно працюють в органах виконавчої та законодавчої влади. Особливою віхою в житті коледжу є робота в структурі Львівського національного аграрного університету.
В тісній співпраці з ректоратом, деканатами, кафедрами університету та під вмілим керівництвом ректора університету, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка УААН Снітинського Володимира Васильовича заклад помітно виріс, навчально-виховний процес набув нового прогресивного змісту та якісного наповнення.
Робота в структурі університету ведеться в усіх напрямках навчальної-методичної, виховної та виробничої діяльності.
В коледжі добре налагоджена ступенева підготовка. Укладено угоди про співпрацю з вищими професійно-технічними училищами та професійними ліцеями: Плужненським Хмельницької області, Угнівським, Золочівським, Поморянським, Олеським Львівської області, Буданівським Тернопільської області. Випускники цих навчальних закладів продовжують навчання в коледжі за скороченими термінами. Випускники коледжу продовжують навчання за скороченими термінами в Львівському національному аграрному університеті.
Значних успіхів коледж досяг в навчальній роботі та вихованні молодого покоління.
Готуючи фахівців різних спеціальностей, педагогічний колектив коледжу головне своє завдання вбачає у формуванні свідомої, всебічно розвинутої особистості, яка повинна стати активним учасником розбудови України. Велика увага приділяється розвитку творчості студентів. Щороку в коледжі проводиться фестиваль студентської творчості, присвячений Дню студента. Це справжнє свято краси, молодості, розуму, дотепності, а ще – гарна нагода для кожного студента заявити про свої здібності.
Ми прагнемо до гармонійного поєднання виховної роботи з процесом навчання молоді, опануванням основами наук, багатством національної і світової культури.
Педагогічний колектив володіє багатим досвідом виховної роботи. В коледжі успішно застосовуються найрізноманітніші форми виховних заходів: тематичні виховні години, диспути, бесіди, пізнавально-розважальні вечори, декади спеціальних та загальноосвітніх дисциплін, конкурси фахової майстерності, інсценізація народних свят і обрядів, концерти, вогники – зустрічі, заняття в університеті «Здоров´я», спортивні змагання, заняття в гуртках та клубах за інтересами «Молода сім´я», «Молода господиня», «Олімп», «Здоров´я».
Колективи художньої самодіяльності коледжу є постійними учасниками та лауреатами Всеукраїнського фестивалю художньої творчості аграрних ВНЗ «Софіївські Зорі».
Виховний процес у коледжі здійснюється, як правило, за активної участі самих студентів. Самоврядна форма управління студентським життям на рівні академгрупи, відділення, коледжу, гуртожитку добре зарекомендувала себе у студентському середовищі завдяки демократичності у вирішенні багатьох питань: навчання, побуту, дозвілля, харчування студентів, підтримання громадського порядку тощо.
В коледжі працює 6 спортивних секцій з таких видів спорту: міні-футбол, баскетбол, волейбол, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, легка атлетика, з міні-футболу та волейболу серед викладачів, лаборантів та працівників коледжу. Спортсмени нашого навчального закладу неодноразово ставали чемпіонами та призерами районних, обласних та республіканських змагань з різних видів спорту.
Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету молодий душею та завжди прагне бути в авангарді запровадження новітніх технологій навчання та виховання.
Запрошуємо випускників шкіл, училищ, ліцеїв. всіх тих, хто прагне стати хорошим фахівцем, всебічно розвинутою особистістю, влитися в наш великий і дружній колектив.

Назад до змісту | Назад до головного меню