Новини - Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до контакту

Новини


Тарас Шевченко є символом національної гордості і визначною фігурою української культури. Його народження є нагадуванням про важливість боротьби за правду і свободу, а його творчість - натхненням для майбутніх поколінь.
Викладачі Золочівського фахового коледжу Львівського НУП продовжують вшановувати память великого поета за допомогою флешмобу. (перегляд)






Нещодавно військовослужбовці нашого полку провели урок «Захист України» для студентів Золочівський Коледж.  
Для проведення заняття було обладнано три навчальних місця. Перше навчальне місце організоване для вивчення будови та характеристик автомата Калашникова, а також для його розбирання – збирання. На другому - діти ознайомились із особливостями підготовки до бою та виходу на вогневу позицію. Третє навчальне місце використовувалось для практичної демонстрації слухачам тактики ведення бою малими тактичними групами.
Діти продемонстрували щиру цікавість та захоплення кожним елементом уроку. Усе заняття супроводжувалось яскравими усмішками та доречними запитаннями на які із задоволення відповідали наші військовослужбовці.
Тому, ми із нетерпіння чикатимемо нашого наступного уроку.



12 березня 2024 року  відбулося засідання циклової комісії "Ветеринарної медицини та технологій в тваринництві"

Питання які розглядалися:
1.Аналіз та обговорення успішності навчання студентів та пропуски занять без поважних причин.
2.Обговорення відкритих занять, розгляд методичних розробок.
3. Про проведення профорієнтаційної роботи викладачами циклової комісії.










Привітання з нагоди ювілею!!!



12 березня 2024 року святкує свій ювілей заступниця з виховної роботи Відокремленого структурного підрозділу
«Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»
Барило Оксана Михайлівна.
 

Найкращу, найулюбленішу дбайливу, турботливу, милу, ніжну, красиву
Оксану Михайлівну вітають педагогічний колектив,
працівники та студенти коледжу.
 

Любимо, цінуємо і поважаємо.
У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті !
Тож не сумуйте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!


Вітаємо з Різдвом Христовим!

Привітання!

Шановні співробітники , студенти, батьки, випускники коледжу.
       Прийміть найщиріші вітання з нагоди прийдешніх свят – Різдва Христового та Нового 2024 року.
      Нехай у одне з найвеличніших християнських свят – Різдво Христове – зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде і у Вашу оселю, звеселить Вашу родину, принесе щасливу долю, здоров’я, добро та благополуччя.
    Нехай сила таїнства Різдва береже наших захисників і незламний український народ.
Бажаємо , щоб прийдешній рік приніс омріяну Перемогу Україні,  виправдав Ваші найкращі мрії і сподівання, був щедрим на професійні здобутки на благо України!
   Христос рождається! Славімо Його!
З повагою
В.о.директора  ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП»
                         Петро ВИСЛОБОДСЬКИЙ

Викладачі ВСП "Золочівський фаховий коледж Львівського НУП" пройшли підвищення кваліфікації з 14 листопада по 15 грудня у Львівському національному університеті природокористування за навчально-тематичною програмою "Основи кібербезпеки та кібергігієни при використанні онлайн - ресурсів" та отримали сертифікати.

Внесок у наближення Перемоги

З початку повномасштабного вторгнення співробітники та студенти коледжу роблять свій посильний внесок у наближення Перемоги. Напередодні різдвяно-новорічних свят   колектив знову зібрав кошти, за які придбані теплі речі та солодощі для наших захисників. Подарункові набори, а також окопні свічки та горіхово-медові суміші передано у Золочівський штаб допомоги ЗСУ.



 
   З нагоди Дня волонтера колектив викладачів та студентів нагороджений Подякою голови районної ради Ореста Кавецького.
  Молимося за наших незламних воїнів. Нехай таїнство Різдва оберігає їх. Слава Україні! Слава ЗСУ!
День боротьби зі СНІДом

Щороку 1 грудня у світі відзначають День боротьби зі СНІДом. Його ВООЗ ініціював 35 років тому, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. За даними Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України щодня в нашій країні реєструють близько трьох десятків випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію та до десяти – на СНІД. Станом на 1 липня 2023 під медичним наглядом перебувало 158 308 людей з вірусом імунодефіциту.
Чимало зусиль  докладається до проведення просвітницьких кампаній, щоб українці в ВІЛ-статусом, їхні родини знали про гарантовані законом права. Також приділяється увага по проведенню семінарів та тренінгів для тих, хто співпрацює категоріями населення, які потерпають від недуги, чи безпосередньо є у групі ризику.


Матеріал підготували куратори груп ТВТ-203 і ВМ-405 Адамик О.Є. та Курило О.М.
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ та СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!!!

Тиждень обліково-економічних дисциплін
У ВСП"Золочівський фаховий коледж ЛНУП" з 13 по17 листопада цикловою комісією економічних дисциплін проведено тиждень обліково-економічних дисциплін. Згідно програми тижня, викладачі Вільчинська Є.М. і Хом'як Г.М. провели круглий стіл"Історія виникнення і розвитку обліку в Україні". З цікавими дослідженнями під час круглого столу виступили студенти ОП-204 групи Погосян Є., Молинь М., Козак Ю., Павлюкевич А., студент ОП-102 групи Бакайса Д.
Крім цього, викладачами Барило О.М. і Зозулюк Н.О. проведені конкурси на кращого знавця дисципліни "Економіка підприємства" та "Економічна  теорія". Відкриті заняття провели викладачі Болюбаш Н.Б. і Зозулюк Н.О.
Зустріч з працівниками бухгалтерії для студентів спеціальності "Облік і оподаткування" організували викладачі Хом'як Г.М. і Вільчинська Є.М. Цікавим було спілкування студентів з випускницею коледжу, а сьогодні провідним спеціалістом бухгалтерії коледжу Казьмір І.В.
Науково-теоретичну конференцію "Актуальні проблеми розвитку сільського господарства і сільських територій України в умовах воєнного стану" провела Ільчина Л.І. З тезами наукових робіт виступили студенти:
Асєєв О. Ст.ВПР-401 групи"Організаційно-правові форми підприємництва та їх зміни"(н.к. Хом'як Г.М.)
Погосян Є. Ст.ОП-204 групи"Основні проблеми розвитку сільських територій України та шляхи їх вирішення в умовах воєнного стану(н.к. Вільчинська Є.М.)
Коваленко Д.ст.АІ-406 групи"Роль інноваційного менеджменту в системі управління підприємством(н.к. Болюбаш Н.Б.)
Морозюк О.ст.ОП-304 групи"Екологічна безпека виробництва в умовах воєнного стану"(н.к.Зозулюк Н.О.)
Павлюкевич А.ст.ОП-204 групи"Духовне виховання молоді та культурне відродження села(н.к. Ільчина Л.І).


День української писемності та мови
Без мови – не створити нам держави,
Доріг тернистих – не перебрести!
Хай вороги жорстокі і лукаві –
Стіною стань і мову захисти!
 Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.  
 ​День української писемності та мови — свято, яке цьогоріч за новим календарем проводимо 27 жовтня. Це свято відзначається щороку на честь українського літописця преподобного Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
​26 жовтня 2023 року  напередодні свята  у ВСП «Золочівський фаховий  коледж ЛНУП» відбувся виховний захід " О слово рідне! Орле скутий..." , під керівництвом кураторів Сенчак Н.Л. та Мальченюк Т.В. Усі присутні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови. Студенти декламували вірші про українську мову. Художнє виконання перепліталося зі словами ведучих , які пройшлися  тернистими  стежинами формування нашої мови. Усе свято супроводжувалося ліричними піснями  у виконанні ансамблю дівчат під керівництвом Ірини Весни. Велике дійство, що відбулося на сцені коледжу, не залишило байдужим жодного із присутніх.  
Наше завдання — берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити. І хоч наша мова зазнала гоніння, переслідування, зараз вона живе, квітне і вдосконалюється. Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу — цінність, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле й прийдешнє. Мова — живий організм, вона розвивається за своїми законами, а тому треба у чистоті берегти цей нетлінний скарб.
​ Метою цього заходу є сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання шанобливого ставлення до історії, культури і традицій українського народу.
 27 жовтня студенти та співробітники коледжу взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту єдності.
Екскурсія – це вид навчально-пізнавальної діяльності
Екскурсія – це вид навчально-пізнавальної діяльності, який дуже полюбляють студенти нашого коледжу. Саме так можна і отримати багато цікавої інформації, і змістовно відпочити. Такий захід організували та провели  для студентів відділення ветеринарної медицини та технологій в тваринництві заступник директора з виховної роботи Барило О.М., завідувачка відділення Рапа Л.В., голова циклової комісії Шумінська І.І. та викладач Барило О.Г. Спочатку  відвідали кінно-спортивний комплекс  «Хемінгуей», розташований на околиці с.Підгірці серед  мальовничої  природи. Тут студенти ознайомилися з особливостями утримання та догляду верхових коней. Але найяскравіші враження залишилися від можливості проїхатися верхи під керівництвом інструктора. Після цього  спеціалісти  показали ферму, де утримують корів голштино-фризької породи,  та розповіли про технологію виробництва екологічно чистого молока. Цікавою була інформація про розведення віслюків. Молоко ослиці – цінний та дорогий продукт(близько 1000 грн. за літр), тому розвиток цієї галузі зараз вважається перспективним .
Село Підгірці багате на історичні пам’ятки.  Тут студенти побачили Підгорецький замок та  храм Воздвиження Чесного Хреста та св. Йосипа (Обручника ), коротко ознайомилися з їх історією.
   Далі  маршрут пролягав до с. Підгір’я, де розташована Педагогічна ферма для дітей та осіб з особливими потребами. Для нас  вона була цікава тим, що тут не тільки утримують різні види тварин і птиці, пасіку.  Тут налагоджено виробництво екологічно чистих твердих сирів різних видів. Гостинні господарі не тільки ознайомили нас із технологією виробництва сиру, але й організували дегустацію.
Крім цього, це приклад  вмілого залучення іноземних інвестицій для реалізації дуже потрібного соціального проєкту – реабілітації дітей та осіб з особливими потребами. Цей проект втілюють в життя отець Михайло Сукмановський з дружиною. Така інформація корисна для студентів як майбутніх спеціалістів з виробництва та переробки продукції тваринництва , для розвитку у них підприємницького мислення, і, мабуть, найважливіше, для розвитку  найкращих людських рис – доброти, співчуття, небайдужості до тих, хто цього потребує найбільше.
    Висловлюємо вдячність співробітникам підприємств за сприяння у проведенні екскурсії.  Студенти залишилися сповненими незабутніх вражень та емоцій.


 
«Основи стресостійкості».

Сьогодні в Україні немає дитини, яка тією чи іншою мірою не зазнала би впливу війни. Мабуть, усі українські батьки сьогодні замислюються, як усе те, що бачить, чує, переживає протягом цієї війни їхня дитина, відіб'ється на її подальшому житті. Пережитий стрес — якщо з ним не працювати — може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоровʼям. Водночас діти, підлітки мають високий потенціал до відновлення. Щоб навчити студентів, як активувати цей потенціал, ВСП « Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» запросив представників Мальтійської служби допомоги.
Психологи  Галина Дьоміна та Наталя Великанич провели тренінг «Основи стресостійкості». Під час тренінгу вони ознайомили учасників з теоретичними аспектами стресу, обговорили реакції організму в стресових ситуаціях; навчали дієвих технік відновлення та саморегуляції з допомогою тілесно-орієнтованої терапії; шукали і віднаходили власні ресурси за допомогою МАК; відреаговували власні почуття і переживання. На завершення учасникам запропонували виконати творчий міні-проєкт «Дерево сили», або «Місце сили».
    На тренінгу психологи зуміли налаштувати учасників на активність, зворотній зв’язок, створити  атмосферу довіри, відкритості, за що висловлюємо їм свою вдячність. Студенти виявили великий інтерес до такої форми спілкування та бажання продовжити зустрічі.
   Галина Дьоміна та Наталя Великанич  залишили контакти та запросили бажаючих на індивідуальні консультації.
   Організувала захід куратор групи ВМ-105 Ірина Шумінська.


Студенти ВСП  « Золочівський фаховий коледж ЛНУП  « побували на екскурсії в м. Тернопіль.
Прогулянка атмосферними вулицями міста, відвідування музею, споглядання пам`яток архітектури – все це наділило студентів незабутніми враженнями і викликало «море» емоцій.
 Розпочали ми свою екскурсію з відвідування архітектурних пам’яток м.Тернополя.
 Однією зі старовинних споруд Тернополя, що збереглися до нашого часу, є Домініканський костел св. Вінцента Феррарського, відомий зараз як Катедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Храм вражає своєю неповторною красою та величчю і є невичерпним джерелом духовності, культури та просвіти.
 Побували ми біля пам’ятника великому князю Данилу Галицькому – це одина з небагатьох пам’яток старого міста. Монумент князю, котрий об’єднав західноукраїнські землі, розташований у центрі міста на майдані Волі.
 Театральний майдан, де наші студенти із захопленням прогулювались – це головний майдан Тернополя: місце зустрічей, локація для свят, територія відпочинку.
 Закінчували ми свою екскурсію прогулянкою набережною Тернопільського озера.
 Подорож трохи втомила наших студентів, тому, щоб закріпити хороші емоції, разом пішли смакувати смачну піцу.
 Екскурсія була цікавою, пізнавальною і виховною. Усі повернулися задоволені, і маю надію, що кожен запам’ятав хоча б частинку з побаченого і почутого.
       Наталія Сенчак


1 жовтня вся Україна відзначала  День захисників та захисниць України і День Українського Козацтва.
«Де про славу козацьку згадаємо.
Аби не забути історію роду,
Аби бути гідними свого народу.»
 1 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці - старовинне християнське свято. На Покрови відзначається також День Українського Козацтва та державне свято – День захисників та захисниць України.
 День захисників та захисниць України – свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист.
  Студенти груп АІ-104 та ВПР-201 під керівництвом кураторів О.В. Боднар та В.Д. Боднар провели виховний захід на тему: «Мужність і відвага крізь покоління».
  Студенти декламували вірші, звучали пісні у виконанні ансамблю дівчат, Наливайка А. Особливо хвилюючим моментом був перегляд відеоматеріалу «Діти війни». Хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих Героїв.
  Слава Україні! Героям слава!


Студенти ВСП "Золочівський фаховий коледж ЛНУП" долучилися до флешмобу єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників та захисниць України "Ми-нащадки козацької слави".
Тема: декламування поетичних та прозових творів авторів минулого та сучасності.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які боронять Україну, а ми маємо чудову нагоду здобувати освіту.  .....посилання....

З професійним святом, шановні колеги!

Найщиріші вітання для тих, хто несе у цей світ світло, навчає і виховує, хто плекає майбутнє України та віддає частинку себе учням! З професійним святом, шановні колеги! Хай легкою буде педагогічна стежина,  а оточуючі віддають вам тепло своїх сердець!
Дякую Господу за моїх фантастичних учителів Грушатицької і Новоміської шкіл, ЛНУВМБТ ім.Гжицького, які навчили мене любити людей і обраний фах. Радію, що професійну ниву ділила з чудовими колегами з Золочівський Коледж ,а зараз поруч зі мною працюють мудрі та позитивні вчителі ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт. Нижанковичі Добpомильської міської ради. Щаслива,  що маю змогу працювати під керівництвом виваженого і мотивуючого відділу освіти Добромильська міська територіальна громада та спілкуватися з неймовірними професіоналами,  керівниками шкіл і вчителями  нашої територіальної громади.
Дай нам, Боже, ПЕРЕМОГИ і щасливих днів життя в колі найрідніших людей!
Наталя Сутчак Василь Сенечин

Педагогічний Оскар
​​​​​​​​Із безлічі професій на Землі,
 Які вже є, яких ще будуть вчити,-
 Є головна, як віщий, сущий хліб,
 І назва цій професії - Учитель!

На сьогоднішній день професія учителя є надважливою складовою розвитку і виховання сучасної молоді. Саме учителі тримають культурний та інформаційний фронт під час війни в Україні. Учитель – це той, хто підтримує, мотивує, розуміє і співпереживає. Він не лише навчає, а й будує майбутнє нашої Батьківщини.
           Напередодні Дня педагогічних працівників у ВСП «Золочівський фаховий коледж ЛНУП» відбувалася урочиста подія – «Педагогічний Оскар». Студенти коледжу організували викладачам урочисте вручення статуетки Оскар і привітали їх з професійним святом. У різних номінаціях було нагороджено усіх присутніх викладачів.
З особливим теплом пригадали викладачі свої шкільні роки у відео-презентації. Надзвичайно чутливим стало музичне привітання від ансамблю коледжу.
Щиро вітаємо  педагогічних працівників зі святом. Бажаємо Вам наснаги, життєвих сил, здоров’я, мирного неба та успіхів у Вашій нелегкій праці.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість проживати такі урочисті події під міцним та надійним захистом. Слава Україні!




Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023». Вітаємо викладачів ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування», які підготували методичні матеріали і взяли участь у відбірковому турі конкурсу:
 
 
Адамик Орисю Євгенівну
 
ТВАРИННИЦТВО
 
Курс лекцій з навчальної дисципліни «Інші галузі тваринництва» (Конярство) для студентів спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»;
 
 
Барило Надію Григорівну
 
БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ. Частина - БІОЛОГІЯ.
 
ОРГАНІЧНІ РЕЧОВИНИ КЛІТИН
 
Методичні рекомендації для студентів усіх спеціальностей;
 
 
Болюбаш Надію Богданівну
 
ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ
 
навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 201 «Агрономія»;      
 
 
Вислободську Катерину Миколаївну,
 
Вислободського Петра Йосифовича
 
ВИЩА МАТЕМАТИКА
 
Робочий зошит для практичних занять з навчальної дисципліни для студентів спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»;
 
 
Галабуду Любов Михайлівну
 
ІНОЗЕМНА МОВА (АНГЛІЙСЬКА)
 
Робочий зошит (частина 1) для практичних занять з навчальної дисципліни для студентів перших курсів спеціальності 208 «Агроінженерія»;
 
 
Галамай Любов Ярославівну  
 
РОСЛИННИЦТВО.
 
Зернові культури. Інтенсивна технологія вирощування і збирання зернових (Озима пшениця)
 
Методична розробка для студентів I-II рівня акредитації        ;
 
 
Ганачівську Ольгу Іванівну
 
МАТЕМАТИКА.
 
Частина – ФУНКЦІЇ, ЇХНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА ГРАФІКИ
 
Методичні рекомендації для студентів усіх спеціальностей;   
 
 
 
Дреботій Наталію Іванівну
 
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА РИНКУ ПРАЦІ
 
Курс лекцій для студентів усіх спеціальностей;     
 
 
Думу Ярославу Михайлівну
 
УКРАЇНСЬКА МОВА ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ
 
Методичні рекомендації з навчальної дисципліни для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія»;     
 
 
Зозулюк Наталію Олексіївну
 
ОПОДАТКУВАННЯ ТА ОБЛІКОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ
 
Методичні вказівки до проведення практичних занять з навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»
 
 
Курило Ольгу Михайлівну
 
ХІМІЯ. Частина – ОРГАНІЧНА ХІМІЯ.
 
КЛАСИ ОРГАНІЧНИХ СПОЛУК. ВУГЛЕВОДНІ
 
Методичні рекомендації для студентів усіх спеціальностей;   
 
 
Миколайчук Ірину Андріївну
 
УКРАЇНСЬКА МОВА
 
Методичні рекомендації для занять з навчальної дисципліни  для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія»
 
Частина 1;        
 
 
Семащук Олену Володимирівну
 
УКРАЇНСЬКА МОВА. Розділ – СИНТАКСИС. СКЛАДНЕ РЕЧЕННЯ.
 
Методичні рекомендації для студентів усіх спеціальностей;   
 
 
Хом’як Галину Миколаївну
 
ЗВІТ–ЩОДЕННИК про проходження виробничої переддипломної практики з спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
 
 
 
 
  Адміністрація коледжу

З Днем народження, коледже!

Мій рідний, люблячий, найкращий Золочівський фаховий коледже! Від усього серця вітаю Тебе з шістдесят п’ятим Днем народження! Твоя історія розпочалася ще дуже давно, у 1958 році. За стільки буремних років Ти пережив і радісне дитинство-становлення, і бурхливу юність, і багату зрілість.  
 І ось стою я перед Твоєю поважною будівлею, як недосвідчена і маленька дитина, і пишаюся  Твоєю мудрістю, розважливістю, автентичністю. Скільки поколінь пройшли Твою науку, скільки життєвих стежок і людських доль прокладено від Твого порогу. Коледже, Ти бачив успіх дідусів, синів, онуків, правнуків. Кожен залишив слід у Твоїх могутніх стінах. Ти пам’ятаєш голос усіх своїх студентів. Їм Ти давав силу для здобуття знань, а викладачам – свою незмірну мудрість. Шістдесят п'ять разів Ти зустрічав своїх дітей як дбайливий і добрий батько. Ти був для них порадником, другом, вчителем, супутником. Ти прокладав шлях до успіху, а потім відпускав студентів, як мати відпускає дітей у самостійне життя.
Ти вірив у нас більше за нас самих. Люблю Тебе! У день народження бажаю Тобі, коледже, процвітання, довгих років, багато відповідальних студентів і чудових викладачів. Щоб Твоя студентська сім’я ще довго поповнювалася і зростала. Нехай пам’ять про тебе залишається у серцях усіх студентів та викладачів.
 З Днем народження, Золочівський фаховий коледже! З ювілеєм, моя alma mater!
 З великою повагою Твої студенти !






КОЗАЦЬКІ  ЗАБАВИ З НАГОДИ 65-РІЧЧЯ КОЛЕДЖУ.








"МІЦНІЙ, СТУДЕНТСЬКА РОДИНО!""
МІЦНІЙ, СТУДЕНТСЬКА РОДИНО!
Вітаємо з новим 2023-2024 навчальним роком!
 4 вересня у Відокремленому структурному підрозділі «Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» урочисто розпочався новий навчальний рік.
З новими силами та вірою у Збройні Сили України усі студенти, викладачі, працівники, гості зібралися  на святкову лінійку, присвячену Дню знань. Вже традиційно кращі студенти внесли прапор й хоругву коледжу та підняли Державний прапор України.
Вже другий рік поспіль День знань відбувається в умовах боротьби за незалежність. Свою вдячність за мирне небо над головою колектив коледжу вислов, поклавши квіти до меморіальної дошки майстру виробничого навчання Головацькому Степану Зіновійовичу, який загинув у російсько-українській війні. Обов’язковим елементом кожної події є хвилина пам’яті, якою усі присутні вшанували тих, хто поклав життя за свободу і незалежність України.
Молитвою і напутнім словом отця Романа Гордія розпочалася основна частина заходу. З привітанням виступив виконувач обов’язків директора коледжу Вислободський Петро Йосифович.
 Особливо хвилюючою і урочистою миттю стала  посвята першокурсників у студенти. Гірник Михайло зачитав присягу перед усіма присутніми, а Климковська Христина та Ференц Дмитро виступили із промовою-зверненням до своїх колег.
Виконанням гімну коледжу завершилася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Усі студенти попрямували на першу лекцію та знайомство  з навчальним закладом.
  Шановні першокурсники, студенти, викладачі! Бажаємо Вам плідного і мирного навчального року. Хоч шлях до успіху доволі складний, але він принесе багато досвіду, нових друзів, щасливих миттєвостей та пам’ятних подій!
Зробімо все, що в наших силах для Перемоги України над ворогом, для підтримки Збройних Сил і для найкращого майбутнього.
З Богом у новий 2023-2024 навчальний рік!
Слава Україні! Героям Слава!

"МХП ТОВ "Захід-Агро""
Сьогодні агрономія посідає важливе місце у сільському господарстві. Це сукупність наукових та практичних заходів щодо вирощування рослин, раціонального використання сільськогосподарських угідь, підвищення родючості ґрунтів і врожайності сільськогосподарських культур.
ВСП "Золочівський фаховий коледж ЛНУП" постійно залучає своїх студентів до обміну досвідом та до вдосконалення професійних навичок, заохочує до подальшої праці в таких потужних компаніях як МХП ТОВ "Захід-Агро" Так,в червні 2023 р. відбувся кемп для студентів агронапряму MHP AGRI Future на Вінниччині. 30 найкращих студентів за спеціальностями агрономія та агроінженерія обрали з півтисячі охочих зі всієї України. Так, студент нашого коледжу групи ВПР-301 відділення "Агрономія та облік і оподаткування" - МОЛИНЬ ОЛЕКСІЙ, пройшовши кастинговий відбір та безліч тестувань з агрономії -став учасником цього заходу. Кмітливість та рішучість допомогли нашому студенту бути одним серед найкращих. Студенти відвідали потужності підприємств ВКВК та МХП-Зернопродукт, де ознайомилися з інноваціями та цифровими технологіями в агробізнесі. Побачили, як за допомогою дронів можна обприскувати поля, а через GPS керувати трактором чи комбайном. "МХП -це компанія ,де можна себе реалізувати і досягати поставлених цілей" - говорить Сергій Доброгорський - керівник агронапряму МХП. За результатами кемпу частині студентів запропонували працевлаштування після завершення навчання в агропідприємстві компанії МХП.

https://fb.watch/lZV-biP9DT/





"Кваліфікаційний іспит"
22.06.23 року у Відокремленому структурному підрозділі «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» відбувся кваліфікаційний  іспит з економічних дисциплін у студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
Під час екзамену студенти показали достатній рівень знань з фінансового обліку, контролю і ревізії, аналізу господарської діяльності, податкової  системи та обліку в бюджетних установах.  Іспит приймала комісія в складі голови комісії  - доцента кафедри обліку і оподаткування Львівського НУП Прокопишин Оксани Степанівни, директора коледжу Павлюка М. В., заступника директора з навчальної роботи Вислободського П. Й. та викладачів Вільчинської Є.М., Зозулюк Н.О., Ільчини Л.І., та Боднар О.В.  
Голова комісії привітала студентів з успішною здачею іспиту і закінченням коледжу та рекомендувала випускникам продовжити навчання у Львівському національному університеті природокористування.
"Героїв Україна пам’ятає"
23 травня в Україні відзначається День Героїв. Ідея цього свята виникла у міжвоєнні роки в середовищі українських націоналістів з метою вшанування пам’яті борців, які відстоювали незалежність та вільний вибір України. Дата 23 травня була вибрана з огляду на те, що 23 та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра. Також у травні за суперечливих обставин у Києві загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський.
   Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Передусім це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.
   24 травня в нашому коледжі також відзначили День Героїв. Кураторами груп ВМ-405 та АІ-406 було проведено виховний захід під назвою «Героїв Україна пам’ятає». Студенти коледжу згадали постаті тих діячів, котрі боролись за волю України в далекому минулому, та сьогоденні. Прочитані студентами вірші та патріотичні пісні показали як українська нація відстоює незалежність своєї Батьківщини. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих за світле майбутнє України.

   Було представлено слайд-шоу з викладачами та випускниками коледжу, які стали на захист України. До слова був запрошений учасник російсько-української війни, викладач коледжу Боднар Володимир Данилович який на власному досвіді відчув жахіття сьогоднішньої війни, та закликав всіх до єдності у спротиві проти загарбника.
   На завершення виховного заходу учасники виконали пісню «Хай буде весна», слова котрої доказують ще раз, що українці це така нація яку ніщо не зламає, а навпаки об’єднає і зробить ще сильнішою.


"Відбулося відкриття меморіальної дошки"
Пам'ять про загиблих за незалежність та суверенітет нашої держави зберігається у пам’ятниках та пам’ятних знаках, у книгах та кінофільмах, у серцях наших людей, у молитвах земляків. І ця пам'ять важлива для того, щоб більше ніколи не повторювалися такі страшні і трагічні події, які переживає наша країна нині, відстоюючи цілісність нашої держави.
  23 травня, у День Героїв, відбулося відкриття меморіальної дошки нашому односельцю, випускнику коледжу, майстру виробничого навчання Головацькому Степану Зіновійовичу, який віддав своє життя за незалежність, свободу, за всіх нас, за чисте небо над Батьківщиною.
Головацький Степан Зіновійович народився 23.02.1973 року в с. Корчунок на Зборівщині.
Навчався в Новоселищній школі, у 1988 році вступив до СПТУ №75  та отримав фах тракториста-машиніста.
  2002 року розпочав свій трудовий шлях у Золочівському технікумі Львівського державного  аграрного університету. Працював водієм. Отримавши у коледжі неповну вищу освіту, був переведений на посаду майстра виробничого навчання.
  23.02.2022 року відзначив свій 49 день народження. А вже 24 .02.2022 року отримав повістку. 9 березня Степан вирушив на війну захищати Батьківщину від російських агресорів. Служив майстром відділення технічного обслуговування бронетанкової техніки ремонтного взводу ремонтно-відновлювального батальйону   в/ч А 4053.
  Загинув Герой 16.09.2022 року в умовах бойових дій, під час виконання бойового завдання поблизу с. Опитне Покровського району Донецької області.
  Нагороджений посмертно Грамотою Пошани Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.
  Головацький С.З. був простою, скромною, працьовитою людиною, добрим батьком, товаришем по роботі. Таким пішов на війну, а повернувся Героєм.
  Зі слів бойових побратимів Степан ніколи не шукав легкого шляху. Він довів, що був справжнім громадянином, патріотом, мужнім і безстрашним воїном.
  Почесне  право відкрити меморіальну дошку було надано синові Героя Назару Головацькому та учаснику російсько-української війни, викладачу Боднару Володимиру Даниловичу. Після цього відбулося освячення меморіальної дошки, яке провів настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла отець Роман Гордій.
До виступу були запрошені  директор коледжу Павлюк Микола Васильович,
учасник російсько-української війни, викладач Боднар Володимир Данилович,
сестра загиблого Героя Грицишин Любов Зіновіївна. Усі виступаючі відзначили, що сьогодні Україна веде запеклу боротьбу з лютим ворогом – боротьбу за існування. У цій боротьбі щодня гинуть кращі з кращих, цвіт нашої нації. Ми повинні завжди пам’ятати, що ми в неоплатному боргу перед ними.
  Після покладання квітів хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять про загиблих Героїв. Світла і вічна пам'ять про воїна-захисника Головацького Степана Зіновійовича вічно житиме в наших серцях!




"Вишиванка"
18 травня у ВСП "Золочівський фаховий коледж ЛНУП" всі викладачі, студенти та працівники долучилися до святкування Дня вишиванки.
  Вишиванка - це не просто святковий одяг, а генетичний код українців!
В сучасних умовах цей День має особливе значення, адже ми відстоюємо свою національну ідентичність. Ми боремося за нашу свободу та незалежність.
 Ми ніколи не забудемо, якою ціною ми можемо, не боячись, одягнути вишиванки.
Ми дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість вчитися, працювати та просто жити!




"Стежками материнської долі"
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято Матері. У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня.
 Мати - скільки ніжності, тепла, добра, любові у такому короткому, але такому значущому слові у житті кожного з нас. Для когось це перше слово, яке він промовляє в житті, для когось - це поклик в дитинство, для когось - це асоціація з домом, адже це перше обличчя, яке бачить немовля, перша усмішка, яка зігріває душу, перша турбота, яка проявляється в погляді.      
Слово "матір" для кожного з нас символізує священну трійцю – рідну матір, матір – Україну, Матір Божу. Студенти груп ВМ-105 та ВПР-106 підготували виховну годину  «Стежками материнської долі». Звучали вірші, пісні, привітання для матерів.
   З особливим теплом згадували на святі матерів наших героїв. Адже для них День матері— це день боротьби матерів за мир. Ми схиляємо голови перед матерями наших воїнів, наших героїв, чий подвиг не менш значущий перемог на полях битв. Саме їх любов, віра в свою землю, країну, народ, в свій мирний будинок завжди рятувала і продовжує оберігати Україну від численних і нещадних ворогів.
Ми повинні віддати матерям загиблих патріотів найвищі почесті, вписати їх імена в скрижалі української історії. Саме вони подарували нашій країні і всьому народові майбутнє, яке неодмінно буде мирним і світлим.Перегляд.  
Боднар О.В.

"ТзОВ «Барком»"
На сьогоднішній день підготовка кваліфікованих спеціалістів неможлива без належної та інтенсивної практичної підготовки студентів. Важливим напрямком є в тому числі і налагодження співробітництва з провідними компаніями, які спеціалізуються на виробництві і переробці продукції тваринництва.
Нещодавно було укладено Договір про співпрацю між ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» та ТзОВ «Барком» у приміщенні центрального офісу компанії (м. Львів). Для примітки, ТзОВ «Барком» - це львівська компанія, яка спеціалізується на вирощуванні свиней та великої рогатої худоби, також на виготовленні і подальшій реалізації продуктів харчування.
Зокрема, вищезазначений Договір передбачає в тому числі організацію стажувань і практик для студентів коледжу, проведення різноманітних заходів - спільних конференцій та семінарів, розробку та практичне впровадження ефективних методів мотивації та стимулювання студентів (для прикладу, надання стипендій і грантів від підприємства кращим студентам). Окрім цього, компанія забезпечує оплачувану практику з безкоштовними проживанням в новозбудованому гуртожитку та трьохразовим харчуванням.
Варто зазначити, що завідувачка відділення ветеринарної медицини і технологій в тваринництві Рапа Леся Володимирівна активно працює над розширенням мережі баз практики, працевлаштуванням випускників коледжу.
"Вітання зі святом - Днем матері!"
Від щирого серця вітаю вас зі святом - Днем матері!
 
Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!
 
Низько вклоняємось Вам,  за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких.
 
Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя, перемоги і миру. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!
 
Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, душевного спокою і любові.
 
З Повагою в. о. директора
 
Микола ПАВЛЮК
"Вступу до університету"
Кафедра обліку і оподаткування Львівського національного університету природокористування вкотре ділиться цікавою та корисною інформацією щодо вступу до університету,тощо.
11 травня 2023 року студенти та викладачі відокремленого структурного підрозділу"Золочівський фаховий коледж ЛНУП" взяли участь у профорієнтаційному заході в режимі онлайн.Завідувачка кафедри обліку і оподаткування Львівського національного університету природокористування Людмила Гнатишин розповіла про правила вступу до університету 2023 ,представила науково-педагогічний склад кафедри.
Студенти університету поділилися своїми враженнями щодо навчання в університеті,розповіли про переваги навчання в улюбленому навчальному закладі.



"Практична підготовка студентів"
Важливою складовою підготовки висококваліфікованих фахівців є практична підготовка студентів. Тому налагодження співробітництва зі стейкхолдерами є одним з пріоритетів діяльності коледжу.
  Нещодавно було укладено Договір про співпрацю між ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» та ТзОВ «Агроль», розташованим у с. Підгайчики Золочівського району. Договір підписали директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк Микола Васильович та директор ТзОВ «Агроль» Бачинський Іван Іванович.
  ТзОВ «Агроль» - це сучасний високотехнологічний м’ясопереробний комплекс по забою і переробці птиці. Договір про співпрацю передбачає організацію стажувань і практик для студентів, проведення спільних конференцій, семінарів, розробку ефективних методів мотивації та стимулювання студентів, в тому числі надання стипендій і грантів підприємства кращим студентам.
  Варто відзначити, що завідувачка відділення ветеринарної медицини і технологій в тваринництві Рапа Леся Володимирівна давно веде роботу по впровадженню дуальної форми освіти. Спочатку це було підприємство «Гудвеллі», яке працює на Івано-Франківщині. На сьогодні студенти цього відділення успішно працюють в ППР «Жовківський» та ТзОВ «Агроль». Після проходження практики більшість з них залишились працювати на постійно, завершивши навчання в коледжі.
  Це свідчить про те, що таке поєднання навчання, практичної підготовки та матеріального стимулювання є ефективним, особливо в сьогоднішніх реаліях.

"Шевченко наш! Він для усіх століть"
З нагоди 209-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка студенти групи ВМ-205 (куратор Сенчак Н.Л.) та АІ-103 (Семащук О.В.) підготували літературно-музичну композицію "Шевченко наш! Він для усіх століть".

"День народження Тараса Григоровича Шевченка"
Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка - великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки
своєму життю та творчості великий митець надихає патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. Сьогодні, коли наш народ героїчно виборює свободу та незалежність, слова Шевченка актуальні, як ніколи.
   З метою формування національної свідомості, шанобливого ставлення до успадкування духовних і культурних надбань українського народу Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» 09 березня 2023 року проводить літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвячений пам’яті Тараса Шевченка. У заході  беруть участь   і студенти та співробітники нашого коледжу.



"Практика у Німеччині - це реально"
                        Практика у Німеччині - це реально!
Студенти яких напрямів можуть практикуватися за кордоном, а саме на фермерських господарствах півдня Німеччини? Отримати досвід можуть як агрономи і технологи, так і механіки та електрики.
Спільна співпраця між Асоціацією Аграр Контакт Інтернаціонал (АКІ) та Науково-методичним центром ВФПО дає студентам можливість проходження практики для реалізації отриманих теоретичних знань та удосконалення практичних навичок та вміння майбутнього фахівця.
Під час онлайн-зустрічі були обговорені такі питання:
Особливості організації практики в Німеччині
Досвід проходження практики українськими студентами в Німеччині
Організація курсів з вивчення німецької мови





"Впровадження інноваційних технологій в освітній процес"
Дводенне підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти  «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес». Від ВСП ’’Золочівського фахового коледжу ЛНУП’’ взяли участь завідувачі відділень Рапа Леся Володимирівна та Руда Світлана Тарасівна.
 

🗓️ Упродовж 5-6 грудня учасники онлайн-заходу зможуть отримати професійну, корисну, цікаву інформацію з таких питань:
 📍 акредитація освітньо-професійних програм фахового молодшого бакалавра, нові підходи та виклики;
 📍 особливості підготовки фахівців в умовах сучасних викликів;
 📍 загальні підходи до формування освітньо-професійної програми фахової передвищої освіти;
 📍 розроблення навчальних планів підготовки фахового молодшого бакалавра та індивідуальних планів здобувачів освіти;
 📍 структура, методи і форми інклюзивного навчання в закладах фахової передвищої освіти;
 📍 дуальна освіта та як  вона працює в Україні;
 📍 застосування  "Google Workspace for Education" в організації освітнього процесу закладу фахової передвищої освіти;
 📍 практична підготовка здобувачів освіти як важлива складова освітнього процесу у закладах фахової передвищої освіти.
 🧑‍🏫Завідувачі відділень також поділяться досвідом роботи  з питань організації освітнього процесу на відділенні та використання різних форм і методів навчання.


"День Збройних Сил"
Українці непереможні, бо боронять свою святу землю! Сьогодні, у День Збройних Сил, серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри у її Перемогу та вдячності її героям-захисникам і захисницям! Зі словами щирої подяки та підтримки звертаємося до усіх наших воїнів, де б вони зараз не були…
  У свято Збройних Сил України вітаємо викладача Золочівського фахового коледжу ЛНУП Боднара Володимира Даниловича, який після широкомасштабного вторгнення росії в Україну 28 лютого 2022 року пішов добровольцем в  територіальну оборону. Пройшовши відповідну підготовку 12 квітня був відправлений в бригаду «Схід». Знаходився на злагодженні біля міста Дніпра. Пізніше  передислокований в один із батальйонів Криворізької бригади, де і проходив подальшу службу до досягнення перехідного віку. За виконання своїх військових бойових обов’язків нагороджений орденом «ГІДНІСТЬ, ДОВІРА, ПОВАГА».
  Бажаємо  вам міцного здоров’я, незламного духу, перемог, добра, щастя, злагоди! Нехай мир стане реальністю і надійним явищем на всій території нашої багатостраждальної країни, а також у кожному домі, у кожному серці!

  Велика подяка нашим воїнам-захисникам за служіння Україні та народові, за мужність і честь!
  Слава Україні! Героям слава!
"Ці прапори обов'язково замайорять"
Ці прапори обов'язково замайорять над звільненими населеними пунктами нашої незламної держави! Їх для військових передали викладачі та студенти Золочівського коледжу ЛНАУ на зустрічі, яка відбулася з нагоди Дня Збройний Сил України та Дня волонтера. Дякуємо викладачам та студентам за патріотизм та за запрошення на зустріч! Переможемо!
                                                     Катя Тихонова
"Слава й подяка нашим мужнім Героям та волонтерам"
Напередодні Дня волонтера та Дня Збройних Сил України у ВСП "Золочівський фаховий коледж ЛНУП" було організовано зустріч з волонтеркою Катериною Тихоновою та воїнами ЗСУ Андрієм і Денисом з 24-ї бригади. Під час зустрічі захисники намагалися в доступній формі розповісти студентам про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу і волонтерів, які можуть дістати будь-що в найкоротші строки.
     Сьогодні волонтери – це рушійна сила нашого суспільства. Вони проводять без перебільшення колосальну роботу – збирають гроші по всьому світу, везуть на передову усе, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи сучасними приладами, амуніцією, знаходять необхідні ліки, плетуть маскувальні сітки, готують борщові набори, ліплять вареники тощо. Неможливо перерахувати все, що сьогодні роблять волонтери.
     Катерина Тихонова розповіла про свою волонтерську діяльність і запросила студентів та співробітників коледжу до участі в благодійних акціях, які проводитимуться напередодні Різдвяних свят.
      Організатори зустрічі, куратори груп Шумінська І.І. та Барило О.Г., подякували гостям та подарували їм українські прапори.

        Віримо, що ця жорстока війна скоро завершиться і всі українці повернуться до звичного мирного життя. Слава й подяка нашим мужнім Героям та волонтерам!
"Світла пам’ять про Героя завжди житиме серед нас. Герої не вмирають"
Напередодні Дня Збройних Сил України ми знову і знову знаходимо найтепліші слова, щоб висловити свою вдячність нашим захисникам за їх мужність, незламність, жертовність у боротьбі за волю України проти російських окупантів. При найменшій можливості маємо виявляти свою повагу до них, а про загиблих берегти світлу пам’ять.
  З початком повномасштабного вторгнення росіян на захист рідної землі стали і співробітники Золочівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування . Наша  розповідь про майстра виробничого навчання Головацького Степана Зіновійовича, який загинув на фронті під час виконання бойового завдання.  
    Хутір Корчунок стоїть на кордоні двох областей: Львівської і Тернопільської. Ніби водорозділ двох істин, життя і смерті. Тут, в скромній сільській хаті, народився наш Герой Степан. В цьому прекрасному, тихому, захищеному лісовим острівцем благодатному місці пройшло його нелегке дитинство. Адже сім’я була багатодітною. Батьки змалку прищепили любов до землі, до праці. Пройшли роки навчання, служба в армії. Почалися трудові будні в Золочівському коледжі с. Новоселище. Красуня Зоряна полонила серце юнака і вони створили сім’ю. З часом Бог дав двох синочків, здавалося, щастю не буде кінця. Але чорна рука смерті забрала ще молоду Зоряну. На руках залишилась велика господарка і двоє маленьких синів. Всім потрібно було дати раду і підтримку, а ще робота майстром виробничого навчання.
  І знову удар долі – орда рашистів окупувала рідну землю. Любов до землі і до Батьківщини поставили Степана у військовий стрій. Ще 23.02.2022 року відзначив свій 49-й день народження, а вже 24 .02.2022 року отримав повістку. 9 березня Степан вирушив на війну захищати Батьківщину від російських агресорів.
  Багато важких втрат вразило серце солдата: як на плечах ніс стікаючого кров’ю побратима Івана, як виривалися з пазурів смерті, минаючи ворожі мінні поля, вириваючись з ворожих кліщів.
  Все це проходило в пам’яті солдата, який стояв у батьківському саду і дивився на ключ лелек, які чомусь так пізно відлітали.
  Завтра знову на передову до своїх побратимів. Зустріч, усмішки, розмови.
  Команда «Вперед, в атаку!» прозвучала як грім з неба. До місця призначення залишалось зовсім мало. Атака ворога була блискавичною, група ворожих танків прямою наводкою вдарила по їхній колоні. Шансів вижити не було, все перемішалося: земля, метал, людські тіла. Весною знову прилетять лелеки в наше Новоселище, але Степан їх не побачить.
   На похороні побратими поклялися, що окупанти кров’ю заплатять за смерть Героя.
   Загинув Головацький Степан Зіновійович 16.09.2022 року в умовах бойових дій, під час виконання бойового завдання поблизу с. Опитне Покровського району Донецької області.
  Нагороджений Грамотою Пошани Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.
  У загиблого залишилось два сини, дві сестри та брат. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати батька, брата, колеги по роботі, який поліг на полі бою, захищаючи Україну, кожного з нас.
 Світла пам’ять про Героя завжди житиме серед нас. Герої не вмирають!
"Війна змінила нас всіх, але не зламала"
Щиро, зворушливо, емоційно, на одному диханні і на одній хвилі… Напевне, по іншому і не могло бути. На такій ноті пройшло відкрите виховне заняття на тему “Війна змінила нас всіх, але не зламала”. Учасники, організатори і гості заходу, об’єднані спільним болем, вкотре згадували цьогорічні події, які поділили життя на “до” і “після”, хвилиною мовчання вшановували пам’ять, силу духу, стійкість та самовідданість воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

  Гостя заходу, військова медикиня, розповіла як любов до Батьківщини надихає боротися і не опускати руки. Пані Мар’яна допомагає нашим бійцям, рятує їхні життя і здоров’я, а вони в свою чергу гідно відстоюють нашу країну.
  Захід було завершено піснею-благанням «Боже, Україну збережи» у виконанні Марічки Шири.

  Війна, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а перемога у ній стала спільною метою всього українського народу. Кожний українець має свій рахунок війні та свою історію боротьби, що у сукупності складають нашу спільну історію спротиву.
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀   ⠀ ⠀ Викладач історії:
                                                                                             ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀   ⠀    Куратор АІ-207 групи
                                                                                              ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀       ⠀ Мар’яна Каспрук
"Голодомор – біль серця всієї України"
Студенти та викладачі Золочівського фахового коледжу Львівського НУП вшанували пам'ять жертв голодомору 1932-33 років. Викладач Маліновська М. Р. провела виховний захід «Голодомор – біль серця всієї України».
  Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.   
  Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та трагедії його жертв.
  Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду.
  
  Через 90 років після голодомору історія повторилася - росія краде зерно та безжально знищує українців.
   Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо
"Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид українського народу!"
Голдомор 1932–1933 рр. – геноцид українського народу!
Пам'ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.
Звернення до трагічних сторінок історії України робить нас сильнішими, допомагає кожному збагнути, хто ми є насправді, визначитися з тим, яким шляхом іти далі, як залишитися справжнім патріотом своєї неньки-України, як не зрадити своїм предкам, які поклали своє життя за нас, як не бути осторонь нині, коли доля України знову залежить від кожного з нас.
    У 2022 році День пам'яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада. Акція «Запали свічку» – це вияв нашої скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.
О 16.00 не забудьте долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання і запалити свічку у своїй домівці.
" практичне заняття з дисципліни "Внутрішні незаразні хвороб тварин""
25 листопада викладач Шумінська І.І., провела практичне заняття з дисципліни "Внутрішні незаразні хвороб тварин". Щоб студенти освоїли методику огляду, техніку пальпації, перкусії, аускультації і термометрії тварин.
Огляд - найбільш простий метод, який дає змогу одержати не ізольовані,а комплексні дані про тварину, визначити її габітус тобто загальний стан, положення тіла в просторі, конституцію, вгодованість, будову тіла, деякі показники волосяного покриву шкіри, видимих слизових оболонок.


                           
Пальпація - метод дослідження дотиком руки або кінчиків пальців, який дає змогу виявити характер поверхні температуру, розмір, форму, чутливість досліджуваних органів і тканин.
Аускультація- метод дослідження, який полягає у вислуховуванні звуків.
" Засідання циклової комісії:" Ветеринарної медицини та технологій в тваринництві"
23 листопада 2022року відбулося засідання циклової комісії:" Ветеринарної медицини та технологій в тваринництві".
Питання які розглядалися:
1. Обговорення відкритих занять і заходів проведених викладачами комісії.
2. Розгляд методичних матеріалів розроблених викладачами.
3. Аналіз успішності та відвідування занять студентами.
"Біобезпека, захист та благополуччя тварин"
21 листопада 2022 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проводив онлайн-конференцію на тему: «Біобезпека, захист та благополуччя тварин». Мета конференції – обговорення освітньо-наукових аспектів щодо біобезпеки та біозахисту, благополуччя тварин прийнятих у світовій практиці, принципи виявлення, аналізу та прогнозування біозагроз, спрямованих на запобігання можливим негативним наслідкам для живих систем.
                
 Від ВСП «Золочівський фаховий коледж ЛНУП» у конференції взяли участь: завідувач відділення ветеринарної медицини та технологій в тваринництві Рапа Л.В. (публікація тез доповіді на тему «Особливості заходів біобезпеки на прикладі ТзОВ «ЖОВКІВСЬКИЙ ПЛЕМПТАХОРЕПРОДУКТОР») та викладач Адамик О.Є.
"День гідності та свободи"
Сьогодні, 21 листопада, відзначають знакове для українців державне свято – День гідності та свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох революцій - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
 Однією з основних рушійних сил цих революцій була молодь, яка сприйняла свою відповідальність за майбутнє держави. Молодь почала будувати нову Україну - сучасну, європейську, з цінностями свободи та справедливості.
  Студенти нашого коледжу в ті часи теж стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору і з національною символікою організували ходу з Новоселища в Золочів, а пізніше, разом з викладачами коледжу відстоювали свої інтереси на Майдані в Києві.
         
  Сьогодні в коледжі куратори Болюбаш Н.Б. та Болюбаш В.А. провели виховну годину «Країна нескорених», під час якої студенти читали патріотичні вірші, співали пісні та провели флешмоб до Дня гідності та свободи.
         
Теперішня війна – це новий Майдан, але вже в межах всієї країни… Як би там не було, Україна вже на крок попереду. Це визнає світ. Не губімо те, що маємо, а так само гідно, тримаючись разом, борімося далі за свою свободу!
  Слава Україні!!! Героям слава!!!
"День працівників сільського господарства"
Адміністрація та профспілковий комітет коледжу вітають працівників виробничого підрозділу, випускників коледжу, усіх, хто обрав справою життя благородну професію аграрія, з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.
    Висловлюємо щиру вдячність за вашу невтомну і наполегливу працю і в такий нелегкий для України час. Спасибі за вашу відданість справі,  відповідальність.
    З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров'я, щастя та Перемоги.
Віримо, що вже зовсім скоро заколосяться пшениці на визволеній благодатній українській землі.

"День української писемності та мови"
Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Ця дата припадає на православне свято – день вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.  Дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова.
  Упродовж століть наша мова зазнавала суттєвих утисків і заборон. Нині українська мова має державний статус.
  Сучасна українська мова налічує близько 256 тисяч слів і ввійшла до списку мов, які успішно розвиваються, вважається однією з найкрасивіших та визнана другою за мелодійністю мовою світу після італійської.
  У ВСП «Золочівський фаховий коледж ЛНУП» була проведена відкрита виховна година до Дня всеукраїнської писемності і мови «Озовися, слово – скарбе України»  студентами ВПР-201 групи. В літературних читаннях активну участь брали Заяць К., Шира М., Застріжний О., Юска Р.та інші. Вислови класиків мовознавства вдало прочитали Козяр Н. та Старосельський Д. Пісня про мову дзвінко лунала з уст Марічки Широї.
 










Викладачі коледжу та студенти брали участь у написанні всеукраїнського радіодиктанту. Традиційно до загальнонаціонального флешмобу з написання диктанту єдності приєдналися всі ті, хто виявив бажання перевірити свої знання з української мови.
 

Проте, найголовніше в ньому – це не лише перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.
  Аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася, варто докладати зусиль — любити й пізнавати, показувати у всій її красі та багатстві .
⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀ Викладач гуманітарних дисциплін,
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ куратор ВПР-201 групи
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ Ярослава ДУМА
"Ми – нащадки козацької слави"
Утвердження iсторичної пам’ятi українського народу, його нацiональної свiдомостi, формування та поширення духовних цiнностей та прiоритетiв, популяризація духовно-культурних, національно-мистецьких традицій, героїчного минулого і сучасного українського народу - все це є основними завданнями онлайн-естафети єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави», яка відбулася 14 жовтня 2022року. Ініціатор та організатор проведення заходу - Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти МОН України.
  Співробітники та студенти Золочівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування долучилися до участі в онлайн-естафеті єдності. Творчий колектив у складі Ірини Весни, Василини та Андрія Наливайків, Марії Шири виконав пісню "Заспіваймо пісню за Україну". Участь у таких
проектах згуртовують нашу молодь та сприяють вихованню справжніх активних громадян України, яким  продовжувати і творити нашу  славну історію.
  Пропонуємо переглянути відео за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=_fHpYhHnd0w
"14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці"
Доброго та мирного неба над головою у цей святковий день.
   14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА, а також День захисників і захисниць України. Вітаємо всіх українців з цим святом.
   Цей день обрали невипадково. Споконвіків на свято Покрови наші пращури вшановували воїнів-захисників. Традиція ця дуже давня і походить ще з часів Київської Русі. Козаки вважали Покрову своєю заступницею.
   Січові Стрільці! Безсмертні борці, вірні сини матері-України, які не шкодували ні сил, ні здоров’я для її добра, щастя і волі.
   Перегорнімо сучасну сторінку історії України, вдивімось в обличчя наших героїв – захисників України! Революція гідності, події на Донбасі…Вони тривожать наші душі, не залишають байдужими жодного громадянина України, і тому кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Революції Гідності і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня, заради чого захищали нашу Україну воїни АТО та ООС.
  Не оголошена війна. Несправедлива, незрозуміла війна… Україна гордо чинить супротив  армії рашистів. Кожного дня ми платимо надто високу ціну за свою свободу – життя захисників і захисниць, життя мирних людей і дітей, зруйновані міста і села. Однак українців не здолати, вже століттями  вони дивують світ неповторною звитягою українських воїнів.
   День захисника України — свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують захист Україні.
   Студенти Золочівського фахового коледжу ЛНУП підготували виховний захід «На захисті Батьківщини» для відзначення цієї знаменної дати.
   Пам’ятаймо про тих, хто в лиху годину війни боронив і боронить українську рідну землю. Слава Україні! Героям слава!
"Організаційно-економічний механізм розвитку АПК і сільських територій"
ВСП" Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування" є активним учасником усіх форумів та конференцій,які проводить університет, залучаючи викладачів , студентів до цікавих бесід,промов,тощо.
Так,5 жовтня 2022 року Зозулюк Н.О.-викладач економічних дисциплін коледжу взяла участь у науково-практичній конференції "Організаційно-економічний механізм розвитку АПК і сільських територій".Тема доповіді Наталії Олексіївна "Механізм забезпечення дохідності с/г підприємств"-актуальна та доречна сьогодні,адже підвищення дохідності с/г підприємств є важливим напрямом стратегії економічного розвитку держави,а підтримання його сталого рівня-вагомим чинником забезпечення конкурентоспроможності національного виробництва. Високий рівень розвитку с/г сприяє поліпшенню розвитку інших галузей АПК. Тому створення передумов для
забезпечення дохідності с/г підприємств та ефективного ведення аграрного виробництва загалом є надзвичайно актуальною проблемою .
P.S. До конференції долучилися також Вільчинський Р.І.та Болюбаш Н.Б.-викладачі економічних дисциплін коледжу.


"Новий 2022-2023 навчальний рік стартував"
5 вересня  новий 2022-2023 навчальний рік стартував У Золочівському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування.  Атмосфера свята була урочистою, проте не такою святковою як завжди. Адже вперше розпочинаємо навчання в умовах, коли в країні йде повномасштабна війна. Захід розпочався з вшанування пам'яті героїв, які загинули у боротьбі за волю та незалежність України, хвилиною мовчання.         За доброю християнською традицією усі нові справи розпочинаємо з молитвою. То ж настоятель місцевого храму о.Роман Гордій благословив співробітників коледжу та студентів на щасливий навчальний рік. Директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк Микола Васильович зачитав вітання з нагоди Дня знань від ректора Львівського національного університету природокористування, академіка НААНУ Володимира Васильовича Снітинського. Він також привітав усіх присутніх від себе особисто, наголосивши, що в час, коли наші воїни виборюють для нас право на мирне життя,  на навчання, кожен з нас повинен сумлінно виконувати свій обов'язок: викладачі - навчати, студенти - вчитися. Директор коледжу грамотами та подяками відзначив головного бухгалтера Скільську Н.П.,  завідувачів відділень Болюбаша В.А., Рапу Л.В., Руду С.Т., викладачів Вислободську К.М., Галабуду Л.М., відповідального секретаря приймальної комісії Ганачівську О.І., програміста бази даних ЄДЕБО Шутяк Г.С.
 Найурочистішою була мить прийняття присяги першокурсниками, яку зачитала Погосян Єва. Студенти-старшокурсники Васечко Віталій та Макар Вікторія привітали своїх молодших  колег та вручили їм символічний Студентський квиток та Ключ до знань, побажали їм захоплюючої мандрівки країною знань, знайти у коледжі добрих друзів та хороших наставників.
З теплими вітаннями звернулася до усіх присутніх куратор групи ВМ-105 Романишин Л.Р.
   Надзвичайне емоційне піднесення викликали українські патріотичні пісні у виконанні Наливайко Василини, Шири Марічки, Онофрюка Павла, Наливайка Андрія, Весни Ірини Василівни, вірш у виконанні Гельмана Олега. Навчальний рік розпочався. Нехай він буде плідним, багатим на професійні та творчі здобутки. Але, найголовніше, нехай  Збройні Сили  України проженуть окупантів з нашої землі.
Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!



"День Незалежності."
День Незалежності відзначив колектив Золочівського фахового коледжу Львівського НУП разом із громадою с.Новоселища. У програмі - Богослужіння, яке провів настоятель місцевого храму о.Роман Гордій, виконання Державного Гімну України,хвилина мовчання як пам'ять про всіх загиблих у боротьбі за волю і незалежність України,  художні виступи, благодійний ярмарок (зібрані кошти будуть відправлені на потреби ЗСУ),  виконання патріотичних пісень, патріотичний флешмоб молоді села та студентів коледжу.  Усі виступи об'єднала ідея  патріотизму, єдності і згуртованості у боротьбі проти російського агресора, шани і вдячності Збройним Силам України за їх щоденний подвиг, уваги і співчуття до вимушено переміщених українців.
 Український народ не здолати. Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!






"Співпраця та розвиток."
Співпраця та розвиток.
 Від початку 2022 року Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування налагодив тісну співпрацю з ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор». Зокрема, студенти коледжу вже мають змогу проходити практику та в подальшому працевлаштуватися на базі вищезазначеного підприємства.
 Окрім цього, важливе значення має також і співпраця в контексті вдосконалення матеріально-технічної бази коледжу. Зокрема, нещодавно було розпочато роботи в межах проекту з ремонту та вдосконалення навчальної лабораторії ‘’Технологія виробництва молока’’. З ініціативи ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор» було прийнято рішення допомогти та зробити свій внесок задля реалізації цього проекту. Зокрема, підприємство профінансувало виготовлення та встановлення високоякісного металопластикового вікна в приміщенні майбутньої лабораторії. Це дасть змогу наблизити той момент, коли студенти коледжу зможуть брати участь в практичних заняттях в оновленій лабораторії та ефективніше застосовувати набуті теоретичні знання. Викладачі відділення ветеринарної медицини та технологій в тваринництві, студенти та адміністрація Золочівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування щиро вдячні ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор» за співпрацю та надану допомогу.
 З повагою,Рапа Л.В.
" ПІДСУМКИ РОБОТИ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН за 2021-2022 н.р. "
22 червня 2022 року відбулося засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП», на якому підсумували навчально-виховну роботу викладачів за 2021-2022 навчальний рік.
 
Велика частина навчальних занять була проведена Оnline через COVID та повномасштабне вторгнення РФ на нашу Землю. Попри  всі труднощі, викладачі провели заплановані відкриті заняття та працювали над написанням методичних рекомендацій до навчальних дисциплін. Методичні матеріали були обговорені на засіданні та затверджені головою циклової комісії. Всі роботи належно оформлені та здані у методичний кабінет коледжу.
 
В грудні 2021 року викладачі циклової комісії Вислободська К.М., Дума Я.М., Курило О.М., Миколайчук І.А., Сенчак Н.Л. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2022», який щорічно проводиться з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних  практик та забезпечення якості підготовки  фахівців,  сприяння  зростанню  професійної  майстерності педагогічних працівників.
 
Робота викладачки Миколайчук І.А. Робочий зошит для занять з навчальної дисципліни «Українська література» для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» Частина І у фінальному турі конкурсу була оцінена максимальною кількістю балів (30 балів) і заслужено зайняла І місце у номінації Сучасний електронний навчально-методичний комплекс (робочий зошит для занять з дисципліни). Робочий зошит містить завдання у формі схем, таблиць, діаграм, завдання з ілюстрованим матеріалом, з наочним матеріалом для глибшого дослідження теми, творчі завдання, відеоматеріали до занять, словник літературознавчих термінів, модульні контрольні завдання. Ця робота охоплює весь курс вивчення української літератури на першому курсі та може бути використана для студентів всіх спеціальностей ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 
     Бажаємо всім педагогам творчого натхнення, плідної праці в навчанні та вихованні майбутніх спеціалістів аграрного сектору та миру в нашій Країні!
 
 
Голова циклової комісії
 
загальноосвітніх дисциплін
 
Ярослава ДУМА
" 24.06.2022р. студенти -випускники спеціальності 071 «Облік і оподаткування» нашого коледжу склали державний іспит (гр. ОП- 304, куратор групи -Вільчинська Є.М.) та продемонстрували відмінні знання з теорії та практики. "
Спеціальність 071 « Облік і оподаткування» є найперспективнішою у сучасних умовах підготовки фахівців у сфері економічних знань. Вона є професійно спрямованою до сьогоднішніх вимог на ринку праці у підготовці фахівців у сфері знань і навичок контрольно – ревізійної, податкової, обліково – аналітичної діяльності.
 
    24.06.2022р. студенти -випускники спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  нашого коледжу склали державний іспит (гр. ОП- 304, куратор групи -Вільчинська Є.М.) та продемонстрували відмінні знання з теорії та практики.
 
    Оцінювала випускників державна екзаменаційна комісія у складі: кандидат економічних наук, доцент – Шолудько Ольга В'ячеславівна, заступник голови комісії – директор коледжу- Павлюк М.В., члени комісії: заступник директора з навчальної роботи – Вислободський П.Й., завідувач відділення – Руда С.Т., викладачі – Вільчинська Є.М., Зозулюк Н.О.,Ільчина Л.І.,Юзьків М.М., секретар комісії – Дума Г.М.
 
    Директор коледжу Павлюк М.В. привітав студентів із закінченням навчання та побажав їм успіхів у складанні мультипредметного тесту для вступу до Львівського національного університету природокористування за обраною спеціальністю.   
    

"23.06.2022р. студенти відділення агрономії та обліку і оподаткування за спеціальністю 201 «Агрономія» ( гр. ВПР – 401, куратор групи -Боднар О.В.) успішно склали державний кваліфікаційний іспит"
Одним із найважливіших та хвилюючих моментів для ВСП « Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» є проведення державної атестації студентів усіх спеціальностей коледжу.
 
   Так, 23.06.2022р. студенти відділення агрономії та обліку і оподаткування за спеціальністю 201 «Агрономія» ( гр. ВПР – 401, куратор групи -Боднар О.В.) успішно склали державний кваліфікаційний іспит та показали високий рівень набутих теоретичних та практичних знань.
 
   Микола Васильович Павлюк – директор коледжу, привітав студентів із закінченням навчання та побажав їм міцного здоров’я, кар’єрного росту та мирного неба над головою.
 
   До складу державної екзаменаційної комісії входять: голова комісії – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Львівського національного університету природокористування- Полюхович М.М., заступник голови комісії – директор коледжу Павлюк М.В., члени комісії – заступник директора з навчальної роботи - Вислободський П.Й., заступник директора з виховної роботи- Барило О.М., завідувач відділення-  Руда С.Т., викладачі – Галамай Л.Я., Хом’як Г.М., Юзьків М.М., секретар комісії – Хом’як І.В.
 
  Після закінчення навчання студенти мають можливість продовжити навчання у Львівському національному університеті природокористування, працювати за спеціальністю у господарствах різних форм власності, які займаються виробництвом продукції рослинництва, тощо.




"Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР – 2022» фінішував!"
У 2021-2022 навчальному році педагогічні працівники ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2022», який щорічно проводиться Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних  практик, створення необхідних умов  для творчого розвитку педагогічних  колективів  закладів  фахової  передвищої  освіти,  підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки  фахівців,  сприяння  зростанню  професійної  майстерності педагогічних працівників.
Вітаємо Ірину Миколайчук із заслужено зайнятим І місцем в номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу. Сучасний електронний навчально-методичний комплекс (робочий зошит для занять з дисципліни)». Тема роботи «Робочий зошит для занять з навчальної дисципліни «Українська література» для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» Частина І».
 
Дякуємо всім учасникам конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2022". Нехай кожен день приносить Вам задоволення від зробленого!
 
 
✅ Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР–2022» (вручення статуеток і дипломів) відбудеться на ІІІ Всеукраїнській науковопрактичній конференції «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика» у ІV кварталі 2022 року.
 
Cертифікати учасників конкурсу будуть розміщені на сайті Центру.
 
 
Методист коледжу
 
Віра БАРИЛО
’’Студенти групи ТВТ-403 складали комплексний екзамен з «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва»
Атестація здобувачів освіти
22 червня 2022 року на відділенні ветеринарної медицини та технологій в тваринництві відбулася атестація здобувачів освіти за спеціальністю 204 «Технологія виробництва продукції тваринництва». Студенти групи ТВТ-403 складали комплексний екзамен з «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва».
До складу державної екзаменаційної комісії входять: голова комісії – доцент факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Бальковський В.В., заступник голови комісії – заступник директора з навчальної роботи Вислободський П.Й., члени комісії – завідувач відділення Рапа Л.В., викладачі – Адамик О.Є., Барило О.М.,Юзьків М.М., секретар комісії – Гарасимів Г.М.
Всі студенти успішно склали комплексні екзамени, продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки. Директор коледжу Павлюк М.В. побажав студентам самореалізації та досягнення омріяних вершин, кар’єрного росту, мирного неба над Україною.


’’Студенти групи ВМ-405 складали комплексний екзамен з «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин», «Неінфекційних хвороб сільськогосподарських тварин».’’
Атестація здобувачів освіти
15 та 21 червня 2022 року на відділенні ветеринарної медицини та технологій в тваринництві відбулася атестація здобувачів освіти за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Студенти групи ВМ-405 складали комплексний екзамен з «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин», «Неінфекційних хвороб сільськогосподарських тварин».
Директор коледжу Павлюк М.В. привітав випускників і побажав успішної здачі іспитів.
До складу державної екзаменаційної комісії входять: голова комісії – доцент факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Бальковський В.В., заступник голови комісії – заступник директора з навчальної роботи Вислободський П.Й., члени комісії – завідувач відділення Рапа Л.В., викладачі – Шумінська І.І., Романишин Л.Р., Луцишин А.Ю.,Боднар О.В, секретар комісії – Казьмір С.І.
Всі студенти успішно склали комплексні екзамени, продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки.



’’Поєднання теорії і практики’’
Педагогічний колектив Золочівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування завжди приділяє велику увагу не лише теоретичним аспектам навчання студентів, а й  практичній реалізації здобутих знань.      ⠀ Зокрема, також укладаються угоди з різними підприємствами агропромислового комплексу про проходження навчально-виробничої та переддипломної практики на базі таких підприємств, що створює перспективи для подальшого працевлаштування студентів після закінчення коледжу. В тому числі, було укладено договір з ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор».
   Починаючи з лютого 2022 року студенти 3 та 4 курсів коледжу, а саме спеціальностей "Ветеринарна медицина" та "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" проходять високооплачувану практику на базі вищевказаного підприємства. Окрім цього, на період проходження практики студенти забезпечуються житлом та безкоштовним харчуванням. Студенти практично реалізовують набуті знання в сфері технології виробництва продукції свинарства. Зокрема, вони мають змогу на практиці досліджувати конституцію, інтер’єр та екстер’єр свиней, їх породи та методи розведення.
 
Активна участь також є і в дослідженні вирощування свиней, зокрема, студенти приймають активну участь при проведенні осіменіння свиней, їх вакцинування, проведення хірургічних операцій, лікування та догляду, тощо. Також варто зазначити і про участь студентів в переробці продукції свинарства, зокрема розбирання туш, проведення  товарної та органолептичної оцінки свинини, тощо. Практичного закріплення теоретичних знань було досягнуто і в сфері ветеринарно-санітарного забезпечення свинарських ферм та комплексів, зокрема, студенти мають змогу ознайомлюватися з сучасними технологіями та методами забезпечення підприємства в ветеринарно-санітарній галузі.
В сукупності проходження практики на базі ТОВ «Жовківський      Племптахорепродуктор» дає студентам можливість сформувати неабиякі практичні навички та вміння,  а також слугує хорошим місцем для майбутньої роботи після закінчення коледжу.
⠀ Зав. відділеням  ветеринарної медицини та переробки продукції тваринництва                                             Рапа Л.В.
’’ Інноваційні технології виробництва м'яса бройлерів в Україні’’
31 травня 2022 року «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проводив онлайн-вебінар на тему:’’ Інноваційні технології виробництва м'яса бройлерів в Україні’’ за участю представників виробництва та  колег НУБіП України, модератором якого була Вікторія МЕЛЬНИК, кандидат сільськогосподарських наук, доктор історичних наук, професор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві НУБіП України. Розвиток бройлерної промисловості пов'язаний як з високою дієтичною, харчовою якістю, так і з економічними перевагами порівняно з виробництвом інших видів м'ясної птиці.
 Від ВСП Золочівського фахового коледжу ЛНАП у вебінарі взяли участь завідувач відділення ветеринарної медицини та технологій в тваринництві Рапа Л.В. та викладачі Адамик О.Є.,Романишин Л.Р.,Луцишин А.Ю.



ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ
23 травня відзначаємо День Героїв України – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тим, хто боровся і захищав Україну!
    Завдяки подвигу лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність.
Зараз символом героїзму нашого покоління є герої Революції Гідності та воїни-захисники України, що виборюють у війні з російським агресором наше право на існування як окремої, незалежної, повноправної нації.
Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.
Відзначення Дня Героїв – свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.
 Слава мужнім захисникам України - нашим Героям! Вічна пам'ять загиблим у боротьбі за волю і незалежність!
  Віримо ЗСУ! Разом до перемоги!
  Слава Україні!
  Героям Слава!
Онлайн-челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»
18-19 травня 2022 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»  провела онлайн-челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців».
    Проведення челенджу за участі студентської спільноти мало за мету сприяти підвищенню можливостей для обміну досвідом та успішними практиками у сфері національно-патріотичного виховання між закладами фахової передвищої освіти (далі ЗФПО), популяризації і збереженню культурної спадщини та культурних цінностей України, підвищенню ролі української мови як національної цінності,  вшануванню захисників України, які полягли в боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності України, шанобливому ставленню та вихованню поваги до державних свят.
    Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування підтримав челендж. Тріо у складі Ірини Весни, Мар’яни Павлик та Василини Крушельницької виконало пісню С.Вакарчука «Мить», яка присвячена нашим незламним захисникам України.
День Вишиванки
Назад до змісту