Новини - Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до контакту

Новини

"Співпраця та розвиток."
Співпраця та розвиток.
 Від початку 2022 року Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування налагодив тісну співпрацю з ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор». Зокрема, студенти коледжу вже мають змогу проходити практику та в подальшому працевлаштуватися на базі вищезазначеного підприємства.
 Окрім цього, важливе значення має також і співпраця в контексті вдосконалення матеріально-технічної бази коледжу. Зокрема, нещодавно було розпочато роботи в межах проекту з ремонту та вдосконалення навчальної лабораторії ‘’Технологія виробництва молока’’. З ініціативи ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор» було прийнято рішення допомогти та зробити свій внесок задля реалізації цього проекту. Зокрема, підприємство профінансувало виготовлення та встановлення високоякісного металопластикового вікна в приміщенні майбутньої лабораторії. Це дасть змогу наблизити той момент, коли студенти коледжу зможуть брати участь в практичних заняттях в оновленій лабораторії та ефективніше застосовувати набуті теоретичні знання. Викладачі відділення ветеринарної медицини та технологій в тваринництві, студенти та адміністрація Золочівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування щиро вдячні ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор» за співпрацю та надану допомогу.
 З повагою,Рапа Л.В.
" ПІДСУМКИ РОБОТИ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН за 2021-2022 н.р. "
22 червня 2022 року відбулося засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП», на якому підсумували навчально-виховну роботу викладачів за 2021-2022 навчальний рік.
 
Велика частина навчальних занять була проведена Оnline через COVID та повномасштабне вторгнення РФ на нашу Землю. Попри  всі труднощі, викладачі провели заплановані відкриті заняття та працювали над написанням методичних рекомендацій до навчальних дисциплін. Методичні матеріали були обговорені на засіданні та затверджені головою циклової комісії. Всі роботи належно оформлені та здані у методичний кабінет коледжу.
 
В грудні 2021 року викладачі циклової комісії Вислободська К.М., Дума Я.М., Курило О.М., Миколайчук І.А., Сенчак Н.Л. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2022», який щорічно проводиться з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних  практик та забезпечення якості підготовки  фахівців,  сприяння  зростанню  професійної  майстерності педагогічних працівників.
 
Робота викладачки Миколайчук І.А. Робочий зошит для занять з навчальної дисципліни «Українська література» для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» Частина І у фінальному турі конкурсу була оцінена максимальною кількістю балів (30 балів) і заслужено зайняла І місце у номінації Сучасний електронний навчально-методичний комплекс (робочий зошит для занять з дисципліни). Робочий зошит містить завдання у формі схем, таблиць, діаграм, завдання з ілюстрованим матеріалом, з наочним матеріалом для глибшого дослідження теми, творчі завдання, відеоматеріали до занять, словник літературознавчих термінів, модульні контрольні завдання. Ця робота охоплює весь курс вивчення української літератури на першому курсі та може бути використана для студентів всіх спеціальностей ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 
     Бажаємо всім педагогам творчого натхнення, плідної праці в навчанні та вихованні майбутніх спеціалістів аграрного сектору та миру в нашій Країні!
 
 
Голова циклової комісії
 
загальноосвітніх дисциплін
 
Ярослава ДУМА
" 24.06.2022р. студенти -випускники спеціальності 071 «Облік і оподаткування» нашого коледжу склали державний іспит (гр. ОП- 304, куратор групи -Вільчинська Є.М.) та продемонстрували відмінні знання з теорії та практики. "
Спеціальність 071 « Облік і оподаткування» є найперспективнішою у сучасних умовах підготовки фахівців у сфері економічних знань. Вона є професійно спрямованою до сьогоднішніх вимог на ринку праці у підготовці фахівців у сфері знань і навичок контрольно – ревізійної, податкової, обліково – аналітичної діяльності.
 
    24.06.2022р. студенти -випускники спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  нашого коледжу склали державний іспит (гр. ОП- 304, куратор групи -Вільчинська Є.М.) та продемонстрували відмінні знання з теорії та практики.
 
    Оцінювала випускників державна екзаменаційна комісія у складі: кандидат економічних наук, доцент – Шолудько Ольга В'ячеславівна, заступник голови комісії – директор коледжу- Павлюк М.В., члени комісії: заступник директора з навчальної роботи – Вислободський П.Й., завідувач відділення – Руда С.Т., викладачі – Вільчинська Є.М., Зозулюк Н.О.,Ільчина Л.І.,Юзьків М.М., секретар комісії – Дума Г.М.
 
    Директор коледжу Павлюк М.В. привітав студентів із закінченням навчання та побажав їм успіхів у складанні мультипредметного тесту для вступу до Львівського національного університету природокористування за обраною спеціальністю.   
    

"23.06.2022р. студенти відділення агрономії та обліку і оподаткування за спеціальністю 201 «Агрономія» ( гр. ВПР – 401, куратор групи -Боднар О.В.) успішно склали державний кваліфікаційний іспит"
Одним із найважливіших та хвилюючих моментів для ВСП « Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» є проведення державної атестації студентів усіх спеціальностей коледжу.
 
   Так, 23.06.2022р. студенти відділення агрономії та обліку і оподаткування за спеціальністю 201 «Агрономія» ( гр. ВПР – 401, куратор групи -Боднар О.В.) успішно склали державний кваліфікаційний іспит та показали високий рівень набутих теоретичних та практичних знань.
 
   Микола Васильович Павлюк – директор коледжу, привітав студентів із закінченням навчання та побажав їм міцного здоров’я, кар’єрного росту та мирного неба над головою.
 
   До складу державної екзаменаційної комісії входять: голова комісії – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Львівського національного університету природокористування- Полюхович М.М., заступник голови комісії – директор коледжу Павлюк М.В., члени комісії – заступник директора з навчальної роботи - Вислободський П.Й., заступник директора з виховної роботи- Барило О.М., завідувач відділення-  Руда С.Т., викладачі – Галамай Л.Я., Хом’як Г.М., Юзьків М.М., секретар комісії – Хом’як І.В.
 
  Після закінчення навчання студенти мають можливість продовжити навчання у Львівському національному університеті природокористування, працювати за спеціальністю у господарствах різних форм власності, які займаються виробництвом продукції рослинництва, тощо.
"Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР – 2022» фінішував!"
У 2021-2022 навчальному році педагогічні працівники ВСП «Золочівський фаховий коледж Львівського НУП» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2022», який щорічно проводиться Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних  практик, створення необхідних умов  для творчого розвитку педагогічних  колективів  закладів  фахової  передвищої  освіти,  підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки  фахівців,  сприяння  зростанню  професійної  майстерності педагогічних працівників.
Вітаємо Ірину Миколайчук із заслужено зайнятим І місцем в номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу. Сучасний електронний навчально-методичний комплекс (робочий зошит для занять з дисципліни)». Тема роботи «Робочий зошит для занять з навчальної дисципліни «Українська література» для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» Частина І».
 
Дякуємо всім учасникам конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2022". Нехай кожен день приносить Вам задоволення від зробленого!
 
 
✅ Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР–2022» (вручення статуеток і дипломів) відбудеться на ІІІ Всеукраїнській науковопрактичній конференції «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика» у ІV кварталі 2022 року.
 
Cертифікати учасників конкурсу будуть розміщені на сайті Центру.
 
 
Методист коледжу
 
Віра БАРИЛО
’’Студенти групи ТВТ-403 складали комплексний екзамен з «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва»
Атестація здобувачів освіти
22 червня 2022 року на відділенні ветеринарної медицини та технологій в тваринництві відбулася атестація здобувачів освіти за спеціальністю 204 «Технологія виробництва продукції тваринництва». Студенти групи ТВТ-403 складали комплексний екзамен з «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва».
До складу державної екзаменаційної комісії входять: голова комісії – доцент факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Бальковський В.В., заступник голови комісії – заступник директора з навчальної роботи Вислободський П.Й., члени комісії – завідувач відділення Рапа Л.В., викладачі – Адамик О.Є., Барило О.М.,Юзьків М.М., секретар комісії – Гарасимів Г.М.
Всі студенти успішно склали комплексні екзамени, продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки. Директор коледжу Павлюк М.В. побажав студентам самореалізації та досягнення омріяних вершин, кар’єрного росту, мирного неба над Україною.


’’Студенти групи ВМ-405 складали комплексний екзамен з «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин», «Неінфекційних хвороб сільськогосподарських тварин».’’
Атестація здобувачів освіти
15 та 21 червня 2022 року на відділенні ветеринарної медицини та технологій в тваринництві відбулася атестація здобувачів освіти за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Студенти групи ВМ-405 складали комплексний екзамен з «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин», «Неінфекційних хвороб сільськогосподарських тварин».
Директор коледжу Павлюк М.В. привітав випускників і побажав успішної здачі іспитів.
До складу державної екзаменаційної комісії входять: голова комісії – доцент факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Бальковський В.В., заступник голови комісії – заступник директора з навчальної роботи Вислободський П.Й., члени комісії – завідувач відділення Рапа Л.В., викладачі – Шумінська І.І., Романишин Л.Р., Луцишин А.Ю.,Боднар О.В, секретар комісії – Казьмір С.І.
Всі студенти успішно склали комплексні екзамени, продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки.’’Поєднання теорії і практики’’
Педагогічний колектив Золочівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування завжди приділяє велику увагу не лише теоретичним аспектам навчання студентів, а й  практичній реалізації здобутих знань.      ⠀ Зокрема, також укладаються угоди з різними підприємствами агропромислового комплексу про проходження навчально-виробничої та переддипломної практики на базі таких підприємств, що створює перспективи для подальшого працевлаштування студентів після закінчення коледжу. В тому числі, було укладено договір з ТОВ «Жовківський Племптахорепродуктор».
   Починаючи з лютого 2022 року студенти 3 та 4 курсів коледжу, а саме спеціальностей "Ветеринарна медицина" та "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" проходять високооплачувану практику на базі вищевказаного підприємства. Окрім цього, на період проходження практики студенти забезпечуються житлом та безкоштовним харчуванням. Студенти практично реалізовують набуті знання в сфері технології виробництва продукції свинарства. Зокрема, вони мають змогу на практиці досліджувати конституцію, інтер’єр та екстер’єр свиней, їх породи та методи розведення.
 
Активна участь також є і в дослідженні вирощування свиней, зокрема, студенти приймають активну участь при проведенні осіменіння свиней, їх вакцинування, проведення хірургічних операцій, лікування та догляду, тощо. Також варто зазначити і про участь студентів в переробці продукції свинарства, зокрема розбирання туш, проведення  товарної та органолептичної оцінки свинини, тощо. Практичного закріплення теоретичних знань було досягнуто і в сфері ветеринарно-санітарного забезпечення свинарських ферм та комплексів, зокрема, студенти мають змогу ознайомлюватися з сучасними технологіями та методами забезпечення підприємства в ветеринарно-санітарній галузі.
В сукупності проходження практики на базі ТОВ «Жовківський      Племптахорепродуктор» дає студентам можливість сформувати неабиякі практичні навички та вміння,  а також слугує хорошим місцем для майбутньої роботи після закінчення коледжу.
⠀ Зав. відділеням  ветеринарної медицини та переробки продукції тваринництва                                             Рапа Л.В.
’’ Інноваційні технології виробництва м'яса бройлерів в Україні’’
31 травня 2022 року «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проводив онлайн-вебінар на тему:’’ Інноваційні технології виробництва м'яса бройлерів в Україні’’ за участю представників виробництва та  колег НУБіП України, модератором якого була Вікторія МЕЛЬНИК, кандидат сільськогосподарських наук, доктор історичних наук, професор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві НУБіП України. Розвиток бройлерної промисловості пов'язаний як з високою дієтичною, харчовою якістю, так і з економічними перевагами порівняно з виробництвом інших видів м'ясної птиці.
 Від ВСП Золочівського фахового коледжу ЛНАП у вебінарі взяли участь завідувач відділення ветеринарної медицини та технологій в тваринництві Рапа Л.В. та викладачі Адамик О.Є.,Романишин Л.Р.,Луцишин А.Ю.ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ
23 травня відзначаємо День Героїв України – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тим, хто боровся і захищав Україну!
    Завдяки подвигу лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність.
Зараз символом героїзму нашого покоління є герої Революції Гідності та воїни-захисники України, що виборюють у війні з російським агресором наше право на існування як окремої, незалежної, повноправної нації.
Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.
Відзначення Дня Героїв – свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.
 Слава мужнім захисникам України - нашим Героям! Вічна пам'ять загиблим у боротьбі за волю і незалежність!
  Віримо ЗСУ! Разом до перемоги!
  Слава Україні!
  Героям Слава!
Онлайн-челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»
18-19 травня 2022 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»  провела онлайн-челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців».
    Проведення челенджу за участі студентської спільноти мало за мету сприяти підвищенню можливостей для обміну досвідом та успішними практиками у сфері національно-патріотичного виховання між закладами фахової передвищої освіти (далі ЗФПО), популяризації і збереженню культурної спадщини та культурних цінностей України, підвищенню ролі української мови як національної цінності,  вшануванню захисників України, які полягли в боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності України, шанобливому ставленню та вихованню поваги до державних свят.
    Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування підтримав челендж. Тріо у складі Ірини Весни, Мар’яни Павлик та Василини Крушельницької виконало пісню С.Вакарчука «Мить», яка присвячена нашим незламним захисникам України.
День Вишиванки
Щороку 3 четверга травня українці всього світу святкують День Вишиванки. Вона символізує зв'язок поколінь, є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі. Цього року це свято є особливим, оскільки відзначається у воєнний час. Нехай  вишиванка стане символом наближення перемоги та миру в Україні.
 Перегляньте виховану "Вишиванка - твій генетичний код", яку підготувала куратор Вислободська К.М. та студенти коледжу.
СЛАВА УКРАЇНІ. ГЕРОЯМ СЛАВА. Все буде Україна.


З ДНЕМ МАТЕРІ!
Дорогі наші матері!
Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Упродовж усього життя МАМА оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи. Немає любові вищої та жертовнішої за материнську, і не має нічого сильнішого за мамину молитву. Лише материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.
Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за підтримку, турботу та розуміння, за ласку для своїх рідних і близьких та для нашої країни, за любов, що є для нас життєвим оберегом, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити та зрозуміти. В нелегкий воєнний час Ви стали надійним тилом, а Ваші щирі щоденні молитви допомагають нашим захисникам вистояти проти російської агресії.
Бажаю, щоб мир повернувся в Україну, а у Ваших родинах запанували злагода та добробут.
Дякуємо кожній матері за найкращий подарунок - життя!
"Привітання з Великоднем"
"Великодня допомога воїнам"
Спільними зусиллями колективу Золочівського фахового коледжу Львівського НУП та громади с.Новоселища
ми змогли зібрати та відвезти Великодню допомогу нашим воїнам.
Щиро дякуємо всім, хто долучився продуктами, коштами, працею, молитвою...
Ви робите свій внесок у перемогу!
Нехай Господь оберігає
Щасливого і мирного Великодня!
"Страждання України у війні як алегорія страждань Ісуса на Голгофі"
У часі Великого Посту, у часі великих страждань українського народу внаслідок збройної агресії росії проти УКРАЇНИ, 20.04.2022р.Золочівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування взяв участь в Хресній дорозі-онлайн "Страждання України у війні як алегорія страждань Ісуса на Голгофі" . Захід проведений за ініціативи Львівського фахового  коледжу ЛНУП за участю фахових коледжів Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Житомирської областей.
     Метою такого заходу є повніше, у думках та свідомості кожного українця відобразити своєрідне паломництво до місць страждань Ісуса Христа як багатозначних алегорій страждань України у війні загалом і страждань кожного, хто загинув – славних військових, тисяч мирних жителів, невинних дітей, яких не пожалів окупант, всіх, хто так любив життя, прагнув працювати, вчитися, творити, радіти.
       Ця своєрідна подорож пройшла в стражданнях, в самотності, в зраді, у смерті… Однак, це була також подорож у вірі, надії та любові, адже після темної ночі страждань наступить світлий Пасхальний ранок, мертву тишу розбудить Слово життя. Як Воскрес Спаситель Світу, так і Воскресне Україна!
 Такий захід є надзвичайно актуальним. Молодь, вихована на таких традиціях, народ, який сповідує такі християнські цінності, неможливо здолати! Перемога буде за нами! Слава Україні!
Долучитись можна за покликанням:
Назад до змісту