Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

«Ти - солдат України»

Вісті коледжу

«Ти - солдат України» -  таку назву має захід, який ми присвячуємо Дню захисника Вітчизни… Українська армія! Шлях її утворення та формування такий же непростий, як і становлення самостійної держави України.
Мужньо боролися і гинули сини України за довгі роки боротьби за незалежність. Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо
жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомими, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста,  де проходило дитинство чи юність.
“Мирні солдати Майдану”, наші «Воїни світла», що боронили нашу землю на сході, навіки зайняли свої пости захисту українського народу . Україна перебуває у жалобі за загиблими героями. Цих мужніх і відданих  людей, які загинули у нерівній боротьбі, вшановувала та оплакувала вся Україна. На їх честь  складають вірші,пишуть пісні.  Пам'ять про них ми  вшанували хвилиною мовчання.    
    Сьогодні, в цей нелегкий час для нас і нашої країни, приємно бачити і усвідомлювати,що в нас є майбутнє,що ми всі були,є й будемо патріотами своєї держави. Що ми не цураємось своєї мови та вшановуємо традиції рідної землі -  і  ніщо так не з
єднує і не зігріває серця всіх українців,як наш національний гімн!


                Дай, Боже, щастя. хай минає землю лихо,
               Ми будемо молитись голосно і тихо.
                Та будьмо горді! День святковий нині!
               Кріпись, народ! Бо  в тебе  є солдати   України!  
Такими  рядками був завершений захід, присвячений Дню захисника Вітчизни,  який підготувала  група  ВМ-305 під керівництвом куратора групи  Романишин Л.Р.

Назад до змісту | Назад до головного меню