Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Студентське самоврядування

   Склад студентської ради Золочівського коледжу Львівського НАУ
                                                   (2015-2016 н.р.)

Голова студентської ради
                       Наливайко Іванна (ВПТ - 303)
Навчально
виховний сектор -                 Охим Вікторія  (БО - 204)
Культмасовий сектор
                              Курило Даніяна  ( ВПТ 303)
Спортивний сектор
                                 Наливайко Андрій ( ЕР - 207 )
Інформаційний сектор
                            Бігун Тарас ( ВПР - 301)
Житлово
побутовий сектор                  Ткач Володимир (ВМ - 305)
Загін підтримки правопорядку  
             Бенько Микола ( ЕР 307)
    

 
Студентські лідери у Золочівському коледжі Львівського НАУ.
20 жовтня у Золочівському коледжі Львівського НАУ відбулося засідання регіональної студентської ради аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської, Рівненської, Волинської областей. Студентські лідери обговорили питання значення молодіжних організацій у формуванні особистості студента, поділились досвідом співпраці з адміністраціями коледжів, вирішення проблем навчання, дозвілля та побуту студентів.У засіданні взяли участь заступники директорів з виховної роботи.
Директор коледжу, кандидат с-г наук Павлюк М.В. ознайомив гостей з навчально-матеріальною базою. Учасники засідання побували також у музеї краєзнавства та історії коледжу.
На завершення господарі організували для гостей екскурсію по Золочівському замку.
21 листопада  адміністрація та студенти коледжу взяли участь у віче, присвяченому Дню Гідності та Свободи, яке відбулося у м.Золочеві.На віче виступила член студради коледжу Даніяна Курило, яка розповіла про участь студентів коледжу у Помаранчевій революції, про те, як вони започаткували Золочівський Євромайдан та стали активними учасниками  Революції  Гідності, а також закликала присутніх не розчаровуватися та продовжувати боротьбу за втілення вимог Майдану. Студенти та всі присутні вшанували пам
ять Героїв Небесної Сотні та загиблих у зоні АТО.


    Студентська рада коледжу відгукнулася на заклик волонтерів Золочівщини Подаруй солдату прапор . Студенти зібрали кошти та придбали 10 національних прапорів, які передали координатору волонтерського руху Мирославі Бабінській. Прапори будуть передані українським солдатам на блок-пости на передовій.


                          


Регіональний конкурс "Студент року
2018"

    

17 травня у Млинівському державному технолого-економічному коледжі відбулося засідання регіональної студентської ради та регіональний конкурс "Студент року 2018".
Студентські лідери з 10 аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації заслухали звіт голови регіональної студентської ради про проведену роботу, затвердили план роботи на 2018-2019 навчальний рік та поділились досвідом роботи органів студентського самоврядування у своїх навчальних закладах. Після цього відбувся регіональний конкурс "Студент року- 2018".  Наш коледж представила студентка групи БО-102 Скочеляс Юлія, яка досить вдало виступила у конкурсах " Візитка та представлення майбутньої професії" і
 " Моє захоплення".  Проте перемогу у чесній боротьбі виборола студентка Млинівського ДТЕК.
Назад до змісту | Назад до головного меню