Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

День писемності

Вісті коледжу

День української писемності та мови

 Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.
  9 листопада, відповідно до Постанови Президента Леоніда Кучми від 1997 року, установлено в Україні День української писемності і мови.
 Традиційно в  Золочівському коледжі ЛНАУ  відзначали  День української писемності і мови. З нагоди свята  випустили  стінгазету, створену руками студентів. Щоб перевірити, як добре вони знають рідну мову, студенти коледжу брали  участь у написанні  Всеукраїнського диктанту національної єдності, який проводить Українське радіо.
  Метою цього заходу є сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання шанобливого ставлення до історії, культури і традицій українського народу.
    9 листопада 2016 року  з нагоди свята  у Золочівському коледжі ЛНАУ було проведене  літературно – мистецьке свято "Ну що б , здавалося, слова… Слова та голос — більш нічого" , під керівництвом викладача української мови Сенчак Н.Л. Зворушили серця присутніх вірші українських поетів про рідне слово, які читали студенти О.Внук, Т. Мицько, О. Скакун, З.Панагуца, В. Серкез, Б. Семенюк, Б. Мудрак, О.Орищишин. Художнє виконання перепліталося зі словами ведучих – О. Федорової та Б. Семенюка, які пройшлися  тернистими  стежинами формування нашої мови. Усе свято супроводжувалося ліричними піснями  у виконанні  В. Крушельницької  та переглядами документальних фільмів про тернистий шлях, який довелося пройти  нашій мові і нації, щоб довести усім, що ми український народ – вільний і незалежний.
Велике дійство, що відбулося на сцені коледжу ,не залишило байдужим жодного із присутніх.


              Викладач  української  мови та літератури       Сенчак  Н. Л.

Назад до змісту | Назад до головного меню