Перейти к содержимому

Главное меню

Настільний теніс

Вісті коледжу

23 лютого 2017 року на базі Золочівського коледжу Львівськго НАУ відбулися обласні змагання з настільного тенісу в  Програмі  ХХІІІ спартакіади в  ФСТО «Колос»  серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Львівщини, в яких взяли участь спортсмени Стрийського коледжу Львівського НАУ, Екологічного коледжу, а також спортсмени Золочівського коледжу, які були представлені двома командами.
Команди були представлені трьома членами
два юнаки і одна дівчина. Кожна зустріч між гравцями складається з трьох сетів. В підсумку, вигравши всі зустрічі з рахунком 3 : 0,  перше місце здобули вихованці Золочівського коледжу ЛНАУ ( четвертий раз поспіль).
 За команду переможців виступали: Лучка Назар - група ВМ-405, Наливайко Іванна - група ВПТ-403,  Панагуца Зореслав
група БО-204.
 Друге місце зайняла друга команда нашого коледжу, третє
юні тенісисти Стрийського коледжу, а четверте Екологічного коледжу.
         Спортсмени нашого коледжу Лучка Назар і Наливайко Іванна стали кращими тенісистами області в особистому заліку в четвертий раз поспіль
 28.02.
2.03.2017 року  тенісисти нашого коледжу представляли Львівщину на фінальних Всеукраїнських змаганнях першості України з настільного тенісу у м.Глухові Сумської області, де зайняли 14 місце.

Кабінет фізичного виховання висловлює щиру подяку студентському профкому та профкому викладачів коледжу за фінансову допомогу в організації поїздки та тренеру команди  Барилу Олександру Григоровичу.