Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Мітинг дня примирення

Вісті коледжу

72 роки тому закінчилася найстрашніша в історії людства війна, яка забрала десятки мільйонів людських життів. Дорогою ціною за участь у Другій світовій війні заплатила Україна – близько 10 млн. українців загинуло в ній.
А втім, чи можна взагалі встановити число жертв війни? Чим виміряти біль і тугу тих, хто вижив, але втратив рідних, близьких людей? Як визначити кількість ненароджених, які могли  б стати відомими вченими, митцями?
Незаперечним  є те, що ми завжди маємо пам’ятати уроки історії, берегти світлу пам’ять про загиблих та віддати шану живим.
6 травня у коледжі відбувся мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення.

    
Перед студентами та співробітниками виступили директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк М.В., голова циклової комісії суспільних дисциплін Вовк Є.П. На мітинг був запрошений учасник афганської війни , лаборант коледжу Красієвич Р.В. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про односельчан- ветеранів Другої світової війни, усіх загиблих у цій війні, а також Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих у зоні АТО. Відбулося також покладання вінків до пам’ятника борцям за волю України та на могилу полеглих у другій світовій війні.
    

    

Пам’ятаймо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Пам’ятаймо, що  агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Пам’ятаймо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять і віра в Бога робить нас сильнішими. Вони – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

                                                     Барило О.М., заступник директора з                                     виховної роботи

Назад до змісту | Назад до головного меню