Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Об’єднання завідувачів заочних відділень

Вісті коледжу

       17 травня 2017 року в Золочівському коледжі ЛНАУ відбулося обласне методичне обєднання завідувачів заочних відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. В методобєднанні взяли участь 11 завідувачів та методистів навчальних закладів, зокрема Червоноградського гірничо-економічного коледжу, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Екологічного коледжу Львівського НАУ, ТзОВ медичного коледжу «Монада», Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну та ін.
     Про особливості проведення дипломного проектування на заочному відділенні, порядок оплати керівникам та рецензентам доповідала завідувач заочного відділення Золочівського коледжу ЛНАУ Жмурко Н.В. Також вона ознайомила гостей із навчально-методичним забезпеченням та організацією роботи на відділенні.
      Крім цього представники коледжів обговорили проблеми, які постають перед ними в ході роботи, обмінялися досвідом, поділилися новими ідеями щодо покращення роботи зі студентами-заочниками.
     Голова методобєднання Коваль Оксана Петрівна (завідувач заочного відділення Львівського коледжу транспортної інфраструктури) підсумувала роботу обєднання за цілий рік і визначила напрямок роботи на наступний навчальний рік.    

                                                                     
                                                                                            Завідувач
                                                                     заочним відділенням Жмурко Н.В.


Назад до змісту | Назад до головного меню