Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

ХІХ зліт студентських лідерів

Вісті коледжу

24-27 травня на базі Київського національного університету природокористування і біоресурсів відбувся ХІХ зліт студентських лідерів аграрної освіти. Делегатом зльоту від Золочівського коледжу Львівського НАУ стала голова студентської ради коледжу, відмінниця навчання, чотирикратна чемпіонка області з настільного тенісу, активна учасниця громадського життя коледжу Наливайко Іванна. Програма зльоту була дуже цікавою і насиченою: екскурсія по університету, по Києву, акція  “Подаруй дитині радість”  , агродебати, засідання дискусійних клубів за науковими напрямками, психологічний тренінг, прогулянка вечірнім містом, дискотека тощо.
Наливайко Іванна взяла участь у засіданні дискусійного клубу на тему "Вплив утримання, годівлі, розведення на подальшу продуктивність с-г тварин". Оргкомітетом зльоту вона нагороджена Подякою за активну участь у молодіжному русі студентів-аграріїв та досягнуті результати у навчанні.
З поїздки наша учасниця повернулася сповнена позитивних вражень, нових знайомств та впевненості, що для досягнення успіху в наш непростий час потрібно багато вчитися, переймати досвід та багато працювати над собою.


Назад до змісту | Назад до головного меню