Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

«Організація безпеки населення в умовах антитерористичної операції»

Вісті коледжу

1 червня 2017 року у Навчальному центрі Національної гвардії України  м. Золочів за участі студентів Золочівського коледжу ЛНАУ ВМ-205 групи та викладача безпеки життєдіяльності Боднар Ольги Володимирівни відбулося відкрите заняття-екскурсія на тему: «Організація безпеки населення в умовах антитерористичної операції».  В ході екскурсії студентам продемонстрували учбово - діючий тренажер БТР-60ПБ.       
Фахівці інженерної служби розповіли та продемонстрували макети саморобних вибухових пристроїв, адже сьогодні, у зв'язку із напруженою ситуацією на Сході, невиключна можливість зустрічі з небезпечною знахідкою.
        Начальник служби охорони праці Навчального центру підполковник Володимир Романишин провів заняття з ознайомлення із заходами  безпеки в побуті, при проведенні господарських робіт, правилами користування побутовими електричними приладами та надання першої домедичної допомоги  потерпілим.
       На завершення фахівці кінологічної служби продемонстрували студентам  елементи загального курсу дресирування чотириногих друзів.
Результатом надзвичайно цікавої та пізнавальної екскурсії стали гарні емоції, незабутні враження та щирі слова вдячності.Назад до змісту | Назад до головного меню