Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Екскурсія

Вісті коледжу

Екскурсія на виробництво.

Екскурсія на виробництво - дієва форма навчання пізнавальна, цікава, адже побачене та почуте набагато краще запамятовується.
 Студенти ВМ-305; ВПТ-403 та ВПТ-203 групи Золочівського коледжу ЛНАУ під керівництвом Рапи Л.В., Бучинського І.Я., Павлюк Т.П. та Бучацького В.П. була проведена екскурсія  в с. Поляни на переробне підприємство із виробництва  м
яких  та напівтвердих сортів сиру та в с. Хильчиці в ТзОВ  «Д-Мікс.».
 ТзОВ  «Д-Мікс.» - це один із найсучасніших в Україні комбікормових заводів, що втілює найкращі міжнародні практики виробництва комбікорму. Його перевага в тому, що він побудований з урахуванням усіх необхідних технічних вимог та відповідає стандартам Євросоюзу. Завод компанії «Д -Мікс.» виготовляє понад 100 видів кормів та добавок для усіх видів сільськогосподарських тварин і птиці, а розвинута мережа збуту охоплює усю територію України.
 Також побували на підприємстві сирзаводу, де використовують традиційні рецепти  виготовлення різних видів сиру. На підприємстві переробляють 3000л  молока на добу, з них 80% власної сировини з ферми (утримують корови, кози та вівці) та 20% закуповують у селянських господарств Золочівського району. За добу тут виготовляють 306 кг сиру.
 Всі ми були дуже задоволені екскурсією, де наприкінці провели  для нас дегустацію різних видів сиру.

                       Рапа Л.В.,    зав.відділенням вет.медицини  та технологій в тваринництві

Назад до змісту | Назад до головного меню