Золочівський коледж ЛНАУ

Перейти до змісту

Головне меню

Героям Небесної Сотні

Вісті коледжу

«Назавжди в нашій памяті…»
Співавши гімн холодними ночами,
Буквально зрозуміли Ви слова…
І вкрили землю власними тілами,
А душі полетіли в небеса…

20 лютого 2018 року у Золочівському коледжі Львівського НАУ  відбувся захід-реквієм під назвою «Назавжди в нашій памяті…», присвячений вшануванню памяті людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття - Героям Небесної Сотні.
Запаливши свічку,  студенти декламували вірші та виконували пісні, присвячені Небесній Сотні. Присутні переглядали презентації, які вкотре нагадали про криваві події 2013-2014 років, коли, об
єднані поривом духа, українці встали на захист  демократії та європейського майбутнього України.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, тих вільних, нескорених, нещадних, справжніх українців, чиї душі вже перебувають в поза світах.
Готуючись до заходу, студенти ЕР-406 групи  поновили дошку пам
яті  «Небесної Сотні», яка буде нагадувати кожному з нас, що 4 роки тому наше сучасне покоління дізналося, що таке справжня агресія, що таке жорстокі вбивства ні в чому невинних людей - справжніх патріотів своєї країни.
«А я живий, матусенько, живий…»,- прозвучала пісня у виконанні Романа Гнатіва. Ведучі Назар Патицький та Володимир Гусак пригадали нам хронологію подій, які відбувалися в центрі столиці України 4 роки тому. Василина Серкез, Чеснович Павло та Надія Деревінська прочитали вірші, а на завершення Василина Крушельницька та Андрій Наливайко виконали пісню «Господи, помилуй нас!»

Герої Небесної Сотні мають стати прикладом для кожного свідомого українця. Ми повинні робити все від нас залежне, щоб ті смерті не були марними. Хай пам'ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу будувати і зміцнювати нашу державу на нашій власній землі!…Небесна сотня відійшла у вічність…
“ГЕРОЯМ СЛАВА!”- не пусті слова…
І пам
ятником хай Вам стане
Нова країна
сильна та міцна!..

Куратор ЕР-406 групи
Віра Барило


Назад до змісту | Назад до головного меню